Ziko Dermo

Ziko Dermo gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  Ziko Dermo o sieci

  ZIKO Dermo – nietypowa drogeria

  Marka ZIKO została założona w Krakowie w 2005 roku. Na początku składała się tylko z sieci aptek, dopiero w 2012 roku uruchomiono ZIKO Dermo. Nie jest to standardowy sklep ani drogeria. ZIKO Dermo to miejsce, w którym można zakupić kosmetyki apteczne i naturalne. W placówkach tej marki klienci oprócz produktów mogą skorzystać z porad farmaceutycznych i dermokosmetycznych. Obecnie w Polsce znajduje się prawie 40 punktów ZIKO Dermo

  ZIKO Dermo – kosmetyki do pielęgnacji

  ZIKO Dermo to punkty, w których klienci będą mogli zdobyć wiedze w zakresie pielęgnacji swojego ciała. Konsultanci pracujący w placówce bez problemu doradzą, które kosmetyki naturalne i apteczne będą idealne do naszych indywidualnych potrzeb. W nietypowej drogerii znajdziemy kosmetyki takich marek jak: A-Derma, Balneokosmetyki, Bioderma, Dr Irena Eris, Iwostin, L’biotica, Lierac, 4 Long Lashes, Nuxe, Pharmaceris, Vichy i wiele, wiele innych.

  ZIKO Dermo – promocje

  ZIKO Dermo jest pełne różnorakich promocji dla swoich klientów. Sklep posiada swoją gazetkę promocyjną, którą można odnaleźć również na naszej stronie. Klienci ZIKO Dermo mogą założyć kartę ZIKO Klub, która uprawnia do dodatkowych, bardzo atrakcyjnych rabatów.

  Lato pełne pielęgnacji - Ziko DermoZiko Dermo
  -

  Gazetka Ziko Dermo

  Reklama

  Ziko Dermo sklepy według miast

  Ziko Dermo Warszawa(woj. mazowieckie)
  Ziko Dermo Kraków(woj. małopolskie)
  Ziko Dermo Poznań(woj. wielkopolskie)
  Ziko Dermo Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Ziko Dermo Łódź(woj. łódzkie)
  Ziko Dermo Lublin(woj. lubelskie)
  Ziko Dermo Katowice(woj. śląskie)
  Ziko Dermo Ruda Śląska(woj. śląskie)
  Ziko Dermo Siedlce(woj. mazowieckie)
  Ziko Dermo Żywiec(woj. śląskie)
  Ziko Dermo Legionowo(woj. mazowieckie)

  FAQ

  1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Ziko Dermo?

   Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Ziko Dermo można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
  2. Czy Ziko Dermo publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

   Tak, Ziko Dermo publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
  3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Ziko Dermo?

   Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Ziko Dermo jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
  4. Ile sklepów należy do sieci Ziko Dermo w Polsce?

   Sieć Ziko Dermo obecnie posiada 52 sklepów w Polsce. Sieć Ziko Dermo stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
  5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Ziko Dermo?

   Godziny otwarcia sklepów Ziko Dermo mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
  6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Ziko Dermo?

   Sklepy sieci Ziko Dermo znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Ziko Dermo sklepy w Twojej okolicy"
  7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Ziko Dermo?

   W gazetkach sieci Ziko Dermo zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Lato pełne pielęgnacji - Ziko Dermo" obowiązującej od 2024-07-11 do 2024-07-24 do są promocje na: Mydło Savond, Maska do stóp L'biotica, Krem rozświetlający Hydragenist, Serum przeciw wypadaniu włosów Dermedic, Balsam do ust La Roche Posay, Masło do ciała Ziaja
  Reklama