• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Groszek gazetki promocyjne: Sątopy-Samulewo

Ocena: 4.2 - 11 głosów

Aktualne gazetki promocyjne Groszek

Wakacyjne okazje w Groszku! Groszek
6 - 18 sie 2020
Gazetka Groszek

Aktualna gazetka sieci Groszek

Ładowanie gazetki...

Sklepy Groszek w Sątopy-Samulewo

Sklepy Groszek w Twojej okolicy

Sklepy Groszek według miast

Nieaktualne gazetki promocyjne Groszek

Promocje w sklepach GroszekGroszek
23 lip - 4 sie 2020
Gazetka Groszek
Gazetka nieaktualna
Promocje w sklepie Groszek Groszek
9 - 21 lip 2020
Gazetka Groszek
Gazetka nieaktualna
Promocje w sklepach GroszekGroszek
25 cze - 7 lip 2020
Gazetka Groszek
Gazetka nieaktualna
Groszek - oferta handlowaGroszek
12 - 23 cze 2020
Gazetka Groszek
Gazetka nieaktualna
Promocje na Dzień Dziecka w sieci GroszekGroszek
28 maj - 9 cze 2020
Gazetka Groszek
Gazetka nieaktualna
Promocje na Dzień Matki w sklepach GroszekGroszek
14 - 26 maj 2020
Gazetka Groszek
Gazetka nieaktualna

O sieci Groszek

Groszek - zawsze świeże produkty

Groszek to ogólnopolska szybko rozwijająca się sieć sklepów spożywczo-przemysłowych. Działalność firmy rozpoczęła się w 2000 roku i od tego czasu Groszek zapewnia profesjonalną obsługę i bogaty asortyment produktów. Sieć posiada sklepy w praktycznie każdym mieście Polski.

Groszek - bogata oferta produktów spożywczych

W sklepach sieci Groszek można zakupić wiele ciekawych produktów. Firma stawia na współpracę z polskimi dostawcami usług i towarów, co sprawia, że standardowa oferta sklepu jest wzbogacona w produkty lokalne. W sklepie można znaleźć również produkty z wyższej półki, produkty dla weganów i wegetarian oraz towary BIO.

Groszek - promocje

Groszek posiada własne gazetki promocyjne, które są publikowane cyklicznie. Firma posiada również stronę internetową oraz kanał na portale YouTube. Obowiązujące promocje i rabaty można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, na plakatach i bilbordach. Na swojej stronie Groszek również ma informacje o rabatach i zniżkach na konkretne produkty.

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge