Reklama
Groszek

Groszek gazetki promocyjne: Gorzów Wielkopolski

(pow. Gorzów Wielkopolski, woj. Lubuskie)

Ocena: 3.8 - 385 głosów

Groszek o sieci

Groszek - zawsze świeże produkty

Groszek to ogólnopolska szybko rozwijająca się sieć sklepów spożywczo-przemysłowych. Działalność firmy rozpoczęła się w 2000 roku i od tego czasu Groszek zapewnia profesjonalną obsługę i bogaty asortyment produktów. Sieć posiada sklepy w praktycznie każdym mieście Polski.

Groszek - bogata oferta produktów spożywczych

W sklepach sieci Groszek można zakupić wiele ciekawych produktów. Firma stawia na współpracę z polskimi dostawcami usług i towarów, co sprawia, że standardowa oferta sklepu jest wzbogacona w produkty lokalne. W sklepie można znaleźć również produkty z wyższej półki, produkty dla weganów i wegetarian oraz towary BIO.

Groszek - promocje

Groszek posiada własne gazetki promocyjne, które są publikowane cyklicznie. Firma posiada również stronę internetową oraz kanał na portale YouTube. Obowiązujące promocje i rabaty można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, na plakatach i bilbordach. Na swojej stronie Groszek również ma informacje o rabatach i zniżkach na konkretne produkty.

Zakupy, które się opłacają - GroszekGroszek
-

Gazetka Groszek

Zakupowe okazje - GroszekGroszek
-

Gazetka Groszek

Skok na rabaty! - GroszekGroszek
-

Gazetka Groszek

Oszczędnościowe hity! - GroszekGroszek
-

Gazetka Groszek

Twoja szansa na tanie zakupy! - GroszekGroszek
-

Gazetka Groszek

Groszek sklepy według miast

Groszek Warszawa(woj. mazowieckie)
Groszek Kraków(woj. małopolskie)
Groszek Poznań(woj. wielkopolskie)
Groszek Wrocław(woj. dolnośląskie)
Groszek Łódź(woj. łódzkie)
Groszek Gdańsk(woj. pomorskie)
Groszek Lublin(woj. lubelskie)
Groszek Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Groszek Katowice(woj. śląskie)
Groszek Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Groszek Białystok(woj. podlaskie)
Groszek Częstochowa(woj. śląskie)
Groszek Kielce(woj. świętokrzyskie)
Groszek Rzeszów(woj. podkarpackie)
Groszek Gdynia(woj. pomorskie)
Groszek Bielsko-Biała(woj. śląskie)

Groszek dalej o sieci

Groszek - zróżnicowana oferta dla każdego

Groszek to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Bogata oferta produktów spożywczych zapewnia klientom możliwość wyboru pomiędzy standardowymi produktami, a tymi z wyższej półki. Unikalne jest to, że sieć współpracuje z lokalnymi dostawcami, co przekłada się na obecność produktów lokalnych w ich sklepach. W trosce o zróżnicowane potrzeby klientów, Groszek oferuje również produkty dla wegan i wegetarian, a także asortyment towarów BIO. To wszystko sprawia, że sklepy sieci Groszek są miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Groszek - atrakcyjne promocje i nowoczesne środki komunikacji

Groszek zna moc atrakcyjnych ofert i promocji, dlatego regularnie publikuje gazetki promocyjne. Klienci mogą liczyć na wiele okazji i znakomitych ofert, które są dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Firma dba również o obecność w mediach cyfrowych, prowadząc własną stronę internetową oraz kanał na portalu YouTube. Dzięki temu, klienci mają łatwy dostęp do aktualnych informacji o promocjach, nowych produktach, a także ciekawych porad i inspiracji kulinarnej. Groszek dba o swoją relację z klientami, korzystając z nowoczesnych narzędzi komunikacji i stale dostosowując swoją ofertę do oczekiwań i potrzeb klientów.

Reklama