• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Chorten gazetki promocyjne: Bydgoszcz

Ocena: 4.7 - 3 głosy

O sieci Chorten

Chorten - informacja o sieci

Chorten to firma która działa na rynku już ponad 10 lat. Firma posiada sklepy na terenie całego kraju. Sklepy Chorten znajdują się w bardzo dogodnych lokalizacjach, a ceny są konkurencyjne w porównaniu do sieci konkurencyjnych. W sklepach Chorten bardzo miła atmosfera oraz przyjazna obsługa.

Chorten - oferta

Chorten oferuje różnego rodzaju artykuły spożywcze oraz gospodarcze. Towary są dostarczane przez sprawdzonych dostawców. Chorten oferuje świeże owoce i warzywa, chrupiące pieczywo, aromatyczne wędliny oraz mięso wysokiej jakości. W sklepie sa również stoiska z alkooholem i chemią domową. 

Chorten - gazetki promocyjne

Chorten wypuszcza cyklicznie gazetki promocyjne oraz plakaty z obowiązującymi promocjami. Gazetki promocyjne Chorten różnią się w zależności od miasta lub województwa. Okazje i promocje obecne w sklepie można sprawdzić również na stronie internetowej. Sieć posiada również różne programy lojalnościowe.

Aktualne gazetki promocyjne Chorten

Chorten na Dzień Babci i Dziadka!Chorten
14 - 27 sty 2021
Gazetka Chorten
Nowe okazje w ChortenChorten
14 - 27 sty 2021
Gazetka Chorten

Aktualna gazetka sieci Chorten

Sklepy Chorten w Bydgoszcz

Sklepy Chorten w Twojej okolicy

Sklepy Chorten według miast

Nieaktualne gazetki promocyjne Chorten

Chorten życzy Wesołych Świąt!Chorten
10 - 31 gru 2020
Gazetka Chorten
Gazetka nieaktualna
Plakat promocyjny ChortenChorten
3 - 9 gru 2020
Gazetka Chorten
Gazetka nieaktualna
Gazetka promocyjna ChortenChorten
19 lis - 2 gru 2020
Gazetka Chorten
Gazetka nieaktualna
Promocje w Chorten!Chorten
12 - 18 lis 2020
Gazetka Chorten
Gazetka nieaktualna
Oferta handlowa ChortenChorten
29 paź - 11 lis 2020
Gazetka Chorten
Gazetka nieaktualna
Chorten - plakat promocyjnyChorten
22 - 28 paź 2020
Gazetka Chorten
Gazetka nieaktualna

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge