Chorten otworzył dwa sklepy w Poznaniu

Dynamicznie rozwija się Grupa Chorten. Ostatnio uruchomione zostały jej dwie placówki w stolicy Wielkopolski.

Grupa Chorten rozwija się. Działają już dwa nowe sklepy operatora w Poznaniu
Do Grupy Chorten aktywnie dołączają partnerzy z większych aglomeracji w Polsce. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Grupa Chorten rozwija się 

Grupa Chorten wzmacnia sowją pozycję rynkową w całym kraju. W zachodnich województwach Polski za ekspansję marki odpowiada spółka Chorten PD. Obecnie pod jej skrzydłami w czterech województwach współpracuje 170 placówek, w tym w ostatnich dniach pod logotypem z drzewa dębu zaczęły działać dwa sklepy w stolicy Wielkopolski. 

Aktywnie w małych miastach

Spółka Chorten PD powstała w 2022 r. z połączenia Grupy Chorten i Pro-Detalu, a aktualnie odpowiada za rozwój współpracy partnerskiej w oparciu o warunki handlowe Chortenu w województwach:

  • lubuskim,
  • dolnośląskim,
  • zachodniopomorskim,
  • wielkopolskim.

Są to sklepy należące do niezależnych właścicieli, zlokalizowane przede wszystkim w mniejszych miejscowościach, takich jak m.in. Wałbrzych, Nowa Sól, Sulechów czy Legnica.

Aktywnie także w aglomeracjach

Jak podaje operator, do Grupy Chorten dołączają również aktywnie partnerzy z większych aglomeracji. Od marca br. klienci w sklepach oznaczonych jako Chorten zrobią zakupy Poznaniu u zbiegu ul. Leszczyńskiej i Bojanowskiej oraz na Osiedlu Zwycięstwa 24.

Łącznie w Wielkopolsce operator ma 34 sklepów pod szyldem Chorten oraz 7 sklepów funkcjonujących pod szylcem Sasanka. Dolnośląskie to 63 placówek działających jako Chorten oraz 11 Sasanek. W Lubuskim jest 47 sklepów Chorten i 19 Sasanek, a w województwie zachodniopomorskim pracuje 26 sklepów sieci i 10 Sasanek.

- Sukcesywnie zapoznajemy sklepy niezależnych detalistów z ofertą Grupy Chorten i podpsujemy kolejne umowy. Sklepy w Poznaniu to bardzo dobre placówki, które realizują naszą strategię handlową i mamy nadzieję, staną się naszą wizytówką w regionie - mówi Karolina Wuzień, dyrektor makroregionu w Chorten PD.

Warto wspomnieć, że Grupa Chorten rozpoczęła swoją działalność w 2009 r. mając 20 sklepów. Obecnie liczba placówek partnerskich pod jej szyldem liczy już ponad 2,5 tys. sklepów.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama