• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka

Chorten gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  Aktualne gazetki promocyjne Chorten

  Oferta handlowa ChortenChorten
  29 paź - 11 lis 2020
  Gazetka Chorten

  Aktualna gazetka sieci Chorten

  Sklepy Chorten w Twojej okolicy

  Sklepy Chorten według miast

  Nieaktualne gazetki promocyjne Chorten

  Chorten - plakat promocyjnyChorten
  22 - 28 paź 2020
  Gazetka Chorten
  Gazetka nieaktualna
  Dzień nauczyciela w ChortenChorten
  8 - 21 paź 2020
  Gazetka Chorten
  Gazetka nieaktualna
  Super ceny w Chorten!Chorten
  10 - 30 wrze 2020
  Gazetka Chorten
  Gazetka nieaktualna
  Super ceny w Chorten!Chorten
  13 sie - 2 wrze 2020
  Gazetka Chorten
  Gazetka nieaktualna
  Hity cenowe w Chorten!Chorten
  13 sie - 9 wrze 2020
  Gazetka Chorten
  Gazetka nieaktualna
  Plakat promocyjny Chorten! Chorten
  9 - 15 lip 2020
  Gazetka Chorten
  Gazetka nieaktualna

  O sieci Chorten

  Chorten - informacja o sieci

  Chorten to firma która działa na rynku już ponad 10 lat. Firma posiada sklepy na terenie całego kraju. Sklepy Chorten znajdują się w bardzo dogodnych lokalizacjach, a ceny są konkurencyjne w porównaniu do sieci konkurencyjnych. W sklepach Chorten bardzo miła atmosfera oraz przyjazna obsługa.

  Chorten - oferta

  Chorten oferuje różnego rodzaju artykuły spożywcze oraz gospodarcze. Towary są dostarczane przez sprawdzonych dostawców. Chorten oferuje świeże owoce i warzywa, chrupiące pieczywo, aromatyczne wędliny oraz mięso wysokiej jakości. W sklepie sa również stoiska z alkooholem i chemią domową. 

  Chorten - gazetki promocyjne

  Chorten wypuszcza cyklicznie gazetki promocyjne oraz plakaty z obowiązującymi promocjami. Gazetki promocyjne Chorten różnią się w zależności od miasta lub województwa. Okazje i promocje obecne w sklepie można sprawdzić również na stronie internetowej. Sieć posiada również różne programy lojalnościowe.

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge