Reklama
Chata Polska

Chata Polska gazetki promocyjne

Ocena: 4.2 - 74 głosów

Chata Polska o sieci

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych, działająca od 1997 roku. Firma opiera swoje działanie wyłącznie na polskim kapitale i przedsiębiorcach. Sklepy sieci są obecne na terenie siedmiu województw. Chata Polska jest firmą, która stawia na działalność na rzecz społeczności lokalnych i integracji sąsiedzkiej.

Swojskie promocje w Chacie Polskiej! Chata Polska
-

Gazetka Chata Polska

W aktualnej ofercie sieci Chata Polska Swojskie promocje w Chacie Polskiej! ukazującej się w 2024-02-22 - 2024-03-03 znajduje się atrakcyjna pula towarów: Knorr Gorący Kubek Pomidorowa z makaronem 19 g w cenie 1,79 zł taniej o 11%, Mlekpol Mazurski Smak Twaróg półtłusty 250 g w cenie 4,99 zł taniej o 10%, Mus owocowy w cenie 3,49 zł taniej o 13%, Ser w cenie 2,49 zł taniej o 22%, Knoppers Wafelek mleczno-orzechowy 25 g w cenie 1,29 zł taniej o 36%, Ser Lumiko w cenie 4,99 zł taniej o 13%, Schab w cenie 2,79 zł taniej o 25%, Schab Krakus w cenie 4,29 zł taniej o 18%, Brie Mlekpol w cenie 4,79 zł taniej o 18%, Piątnica Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 135 g w cenie 2,99 zł taniej o 26% i inne

Chata Polska sklepy według miast

Chata Polska Poznań(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Leszno(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Gniezno(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Konin(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Turek(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Września(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Brodnica(woj. kujawsko-pomorskie)
Chata Polska Wągrowiec(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Kościan(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Swarzędz(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Rawicz(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Kępno(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Pleszew(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Szamotuły(woj. wielkopolskie)
Chata Polska Luboń(woj. wielkopolskie)

Chata Polska dalej o sieci

Chata Polska - lokalne i regionalne produkty

Serce Chata Polska bije dla lokalnych i regionalnych produktów spożywczych. Sklep wybiera najlepsze produkty z Polski, stając się specjalistą w znajomości regionalnej kuchni. Wiedza, którą posiada ta firma, przekłada się na szeroką ofertę lokalnych, świeżych produktów oraz tradycyjnych polskich potraw i przysmaków. Chata Polska posiada dwie marki własne: "Kraina Smaków Chaty Polskiej" oraz "Dobra Nasza", które gwarantują najwyższą jakość i autentyczność smaku.

Chata Polska - promocje

Chata Polska regularnie publikuje gazetkę promocyjną, z której klienci mogą dowiedzieć się o najnowszych ofertach. Dla stałych klientów dostępna jest karta lojalnościowa "Zyskują z Chatę", dzięki której można zdobyć bony rabatowe a nawet otrzymać wybrane produkty za darmo. Działania te świadczą o trosce Chata Polska o satysfakcję i zaufanie swoich klientów.

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Chata Polska?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Chata Polska można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Chata Polska publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Chata Polska publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Chata Polska?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Chata Polska jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Chata Polska w Polsce?

  Sieć Chata Polska obecnie posiada 218 sklepów w Polsce. Sieć Chata Polska stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Chata Polska?

  Godziny otwarcia sklepów Chata Polska mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Chata Polska?

  Sklepy sieci Chata Polska znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Chata Polska sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Chata Polska?

  W gazetkach sieci Chata Polska zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Swojskie promocje w Chacie Polskiej! " obowiązującej od 2024-02-22 do 2024-03-03 do są promocje na: Polędwica, Filet z piersi kurczaka, Schab, Szynka Sokołów, Schab Krakus, Salami Sokołów
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.