Zmiany, zmiany. Chata Polska z nowym wyglądem sklepów i nowym logo

Chata Polska - sieć sklepów ogólnospożywczych rozwijająca się od 1997 r. i obecna na terenie siedmiu województw postanowiła zmienić wizerunek.

Chata Polska zmienia logo i wygląd  swoich sklepów.
Chata Polska zmienia logo i wygląd swoich sklepów. Źródło: Chata Polska
Reklama

Odświeżenie marki zgodne z filarami jej sukcesu 

Zgodnie ze strategią firmy "blisko, lokalnie, naturalnie" do specjalności sklepów Chata Polska należą polskie, lokalne produkty spożywcze a także produkty regionalne. Marka jest znana z ich najlepszego wyboru. Do swoich atutów sieć zalicza flagowy asortyment, do którego należą m.in. 

  • polskie i lokalne marki;
  • doskonała znajomość kuchni regionów;
  • szeroka oferta świeżych, lokalnych produktów oraz polskich regionalnych potraw i smakołyków;
  • działalność na rzecz społeczności lokalnych i integracji sąsiedzkiej. 

W bieżącym roku, po 25 latach działalności sieć postanowiła zmienić logo oraz dokonać przemodelowania wyglądu swoich sklepów.

Rozwój asortymentu

Przed odświeżeniem marki sieć wykonała analizę stylu życia polskich rodzin i młodszych pokoleń. Właściciele Chaty Polskiej liczą, że zmiany przyciągną do sklepów także kolejne pokolenia Polaków. Remodeling marki to nie tylko wprowadzenie odświeżonego logo, ale także o wiele cztytelniejsze rozplanowanie obszaru sprzedaży w sklepach a także bardziej efektywna ekspozycja towarów i innowacji technologicznych. Nowe rozwiązania pozwolą na optymalizację zużycia energii i zwiększenie wygody robienia zakupów, jak w przypadku wprowadzenia kas samoobsługowych

Jak przekonuje Chata Polska do tych zmian dołączona zostanie nowa oferta asortymentowa. Już teraz, na półkach sieci znajdują się produkty polskie, a także oryginalne produkty z innych regionów świata, m.in. przetwory i makarony z Toskanii. W odpowiedzi na zmieniający się styl życia polskich rodzin Chata Polska wprowadziła także gotowe, domowe posiłki. 
 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama