Leroy Merlin gwarantuje duże promocje na oświetlenie! Oferta nie potrwa długo!

Leroy Merlin wprowadza kolejną hitową ofertę promocyjną w nowym roku! Tym razem sieć popularnych marketów remontowo-budowlanych zdecydowała się objąć dużymi rabatami oświetlenie. Dzięki temu kupimy znacznie taniej lampy, żyrandole czy kinkiety, które zmienią na lepsze każde wnętrze! Sprawdź, jakie produkty zostały przecenione i do kiedy potrwają zniżki!

Oświetlenie znacznie taniej kupisz w Leroy Merlin! Poznaj szczegóły oferty!
Reklama

Leroy Merlin oferuje zniżki -15% na oświetlenie! Do kiedy będą dostępne promocje?

Nowa gazetka promocyjna Leroy Merlin jest już dostępna! Można ją znaleźć w szybki i prosty sposób w naszym serwisie Ding.pl. Czym tym razem wyróżnia się oferta popularnej sieci marketów remontowo-budowlanych? Jak zwykle zaskakuje pod względem wyboru produktów wnętrzarskich, które cechują się nowoczesnością i odmienią każde pomieszczenie w domu lub mieszkaniu. Trzeba też podkreślić, że dostępne są też liczne akcje zniżkowe, jednak zdecydowanie najlepsze rabaty występują m.in. przy lampach, kinkietach i plafonach.

Leroy Merlin przecenił oświetlenie! Oferta specjalna wystartowała dzisiaj i potrwa zaledwie kilka dni, konkretnie do niedzieli 23 stycznia - w tym miejscu przypominamy, że wszystkie markety sieci działają w każdy ostatni dzień tygodnia. Czasu na zakupy jest niewiele, dlatego lepiej nie zwlekać z wybraniem się do najbliższego sklepu. Jesteśmy przekonani, że podobne promocje na produkty z tej kategorii z pewnością szybko nie pojawią się ponownie. Warto o tym pamiętać!

Leroy Merlin - jakie produkty z kategorii Oświetlenie kupimy taniej?

Zapoznaliśmy się z nową gazetką promocyjną od Leroy Merlin i musimy przyznać, że wybór artykułów z kategorii Oświetlenie robi duże wrażenie! Przez następnych kilka dni w niskich cenach kupimy m.in. lampy, żyrandole, plafony, reflektorki czy kinkiety. Dzięki akcji zniżkowej za większość z nich zapłacimy zdecydowanie mniej, w niektórych przypadkach rabaty wynoszą nawet kilkadziesiąt złotych. To prawdziwa okazja! Poniżej wskazaliśmy trzy produkty, które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie! Sprawdź poniżej!

1. Lampa wisząca PAULELA: 177 zł (taniej o 52 zł!).

Żródło: Leroy Merlin

2. Lampa wisząca TOWNSHEND: 237 zł (zniżka -82 zł!).

Źródło: Leroy Merlin

3. Lampa wisząca MERONE: 67 zł (rabat - 23%).

Źródło: Leroy Merlin

Każdy z tych artykułów cechuje się ciekawym stylem i będzie pasował zwłaszcza w nowoczesnych pomieszczeniach. Więcej przecenionych produktów z kategorii Oświetlenie znajdziesz w poniższej gazetce promocyjnej. Sprawdź, jakie jeszcze lampy, żyrandole, plafony i reflektorki mogą pasować w twoim domu lub mieszkaniu i dowiedz się, o ile zostały przecenione przez Leroy Merlin!

W tym miejscu chcemy też przypomnieć, że w coraz większym stopniu rosną ceny za materiały budowlane i wykończeniowe. Dzieje się tak z powodu wysokiej inflacji, która w następnych miesiącach będzie na jeszcze wyższym poziomie. W naszym niedawno opublikowanym artykule wskazaliśmy, o ile zdrożały tego typu produkty. Dzięki temu łatwiej będzie przygotować kosztorys planowanego remontu. Link do tekstu poniżej!

Planujesz remont? Przygotuj się na duży wzrost cen za materiały budowlane!

Zobacz także:

Nowe obostrzenia stały się faktem. Czy restrykcje dotyczą sklepów i galerii?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama