Reklama
Takko Fashion

Takko Fashion gazetki promocyjne: Koszalin

(pow. Koszalin, woj. Zachodniopomorskie)

  Ocena: 4.2 - 110 głosówTwoja ocena: 0.0

  Takko Fashion o sieci

  Takko Fashion – historia firmy

  Takko Fashion to podmiot o długiej tradycji, obecny na runku już od roku 1982. Od samego początku istnienia firma zajmuje się detaliczną sprzedażą odzieży. Marka powstała w Niemczech i w początkach swojej działalności funkcjonowała pod szyldem Modea. Decyzja o zmianie nazwy nastąpiła w roku 1999, a szybki rozwój marki przyczynił się do tego, że już rok później jej pierwsze sklepy mogli odwiedzać także mieszkańcy Austrii. Kolejnym kamieniem milowym w jej historii był rok 2004. To właśnie wtedy można było rozszerzyć działalność o kolejne kraje – najpierw o Holandię i Czechy, a następnie także o Węgry i Słowenię. Rok później marka zdecydowała się na tak zwany pionowy model biznesowy. Do koncerny zaczął od tego momentu należeć cały proces produkcji odzieży począwszy od jej powstania, poprzez transport aż po sprzedaż. Dziś odsetek produktów nie tylko projektowanych, ale i tworzonych w firmie sięga więc już osiemdziesięciu procent. Na polskim rynku firma zadebiutowała w roku 2008 i dziś może pochwalić się już 63 sklepami znajdującymi się w najważniejszych polskich miastach. Na całym świecie jest ich już ponad 1900, a przedstawicielstwa marki możemy spotkać w szesnastu krajach. Co warte podkreślenia, zarząd firmy deklaruje, że nie ma wcale mowy o zatrzymaniu jej rozwoju.

  Takko Fashion - odzież w bardzo dobrej cenie

  Takko Fashion to Niemiecka marka, która dynamicznie się rozwija również w całej Europie. Firma posiada sklepy w Austrii, Holandii, Belgii, Czechach, Rumunii, Polsce, Szwajcarii, Słowenii, Estonii, Chorwacji, Serbii, na Słowacji, Węgrzech, Litwie i we Włoszech. Takko Fashion charakteryzuje się modnym stylem i atrakcyjnymi cenami produktu.

  Odzież i dodatki w atrakcyjnych cenach

  Odwiedzając sklepy Takko Fashion można liczyć nie tylko na odzież damską, ale również na szeroki wybór odzieży męskiej i dziecięcej. Oferta marki nie ogranicza się przy tym do propozycji dla tych osób, które mogą pochwalić się figurą modeli. Jest ciekawa także z perspektywy tych osób, które noszą większe rozmiary. Dzięki temu każdy może wybrać się na zakupy mając pewność, że uda się mu znaleźć coś dla siebie. Firma dba również o to, aby zaoferować swoim klientom akcesoria i dodatki. Można spodziewać się więc imponującego wyboru galanterii skórzanej, pasków, biżuterii w różnych stylach oraz torebek. Każdy może więc skomponować stylową garderobę dostosowaną do swoich potrzeb. To idealne miejsce na każdą okazję, nie tylko do pracy i szkoły, ale i wówczas, gdy wybieramy się na siłownię.

  Takko Fashion - odzież na każdą okazję

  Takko Fashion posiada szeroką ofertę odzieży stworzonej według unikalnych dizajnów. W sklepach możemy znaleźć spódniczki w różnych wzorach, sukienki i luźne spodenki dla kobiet. Sklep ma również duży wybór ubrań męskich oraz dziecięcych. Takko Fashion tworzy akcesoria na każdą okazję. Takko Fashion jest również sklepem, który posiada bogatą ofertę odzieży w dużych rozmiarach.

  Aktualna gazetka Takko Fashion

  Aktualna gazetka Takko Fashion to strzał w dziesiątkę, gdy chcemy poznać najnowszą kolekcję znajdującą się właśnie na sklepowych półkach. Można na nią liczyć także wtedy, gdy dopiero przymierzamy się do zakupów i zależy nam na tym, aby kupić dokładnie to, co w danym momencie jest nam potrzebne. Przeglądając ją można też znaleźć cenne inspiracje. Dzięki nim szybko przekonamy się o tym, że samodzielne tworzenie stylizacji nie tylko oryginalnych, ale i ciekawych nie jest wcale trudne.

  Takko Fashion - promocja

  Takko Fashion publikuje gazetki promocyjne, z których dowiemy się o nowych kolekcjach oraz obowiązujących promocjach. Ponadto, firma posiada bogaty asortyment odzieży w bardzo atrakcyjnych cenach. Na stronie internetowej sklepu znajdziemy również informacje o rabatach i wyprzedażach.

  Początek lata to znakomity moment na krytyczne spojrzenie na swoją garderobę i uzupełnienie braków, które się w niej pojawiły. Każdy, kto szukając ubrań dobrej jakości nie zapomina o tym, jak duże znaczenie ma przystępna cena, z pewnością ucieszy się na widok gazetki promocyjnej Takko Fashion. Dzięki niej można nie tylko odświeżyć garderobę, ale i zaplanować naprawdę rozsądne zakupy.

  Promocje Takko Fashion

  Każdy z nas marzy o modnym wyglądzie. Każdy tez dąży do tego, aby kupując ubrania i dodatki dobrej jakości nie przepłacać za nie. Sklepy Takko Fashion ułatwiają osiągniecie tego celu regularnie przygotowując zarówno promocje, jak i atrakcyjne rabaty na polecany przez siebie asortyment. Aktualna gazetka promocyjna Takko Fashion daje więc pewność, że nie ucieknie nam żadna promocja. Dzięki promocjom i rabatom można przecież znakomicie się ubrać nie narażając domowego budżetu na szwank, a przecież nie jest to wcale małe ryzyko, gdy mamy do czynienia z zakupami odzieżowymi.

  Takko Fashion – godziny otwarcia

  Jak już wspomniano, sklepy Takko Fashion mieszczą się w 63 polskich miastach – zarówno w tych największych, jak i w mniejszych. Przed wybraniem się na zakupy dobrym pomysłem może zatem okazać się wcześniejsze sprawdzenie, w jakich godzinach placówka jest czynna w konkretnej lokalizacji. Najlepiej zrobić to poprzez wyszukiwarkę dostępną na stronie sklepu. Gdy wpiszemy nazwę miejscowości, która nas interesuje, w odpowiedzi otrzymamy nie tylko informację o dokładnym adresie sklepu, ale również o godzinach otwarcia zarówno w dniach powszednich, jak i w weekendach. Przeważnie sklepy są czynne od dziesiątej do dwudziestej (często otwiera się je wcześniej, a zamyka później) każdy ma więc szansę na zakupy w dogodnej dla siebie porze.

   

  Świetna okazja, nie mów nikomu - Takko FashionTakko Fashion
  -

  Gazetka Takko Fashion

  Takko Fashion sklepy w Koszalin

  Takko Fashion sklepy według miast

  Takko Fashion Warszawa(woj. mazowieckie)
  Takko Fashion Poznań(woj. wielkopolskie)
  Takko Fashion Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Takko Fashion Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Takko Fashion Katowice(woj. śląskie)
  Takko Fashion Białystok(woj. podlaskie)
  Takko Fashion Rzeszów(woj. podkarpackie)
  Takko Fashion Kielce(woj. świętokrzyskie)
  Takko Fashion Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
  Takko Fashion Radom(woj. mazowieckie)
  Takko Fashion Nowy Sącz(woj. małopolskie)
  Takko Fashion Kalisz(woj. wielkopolskie)
  Takko Fashion Jelenia Góra(woj. dolnośląskie)
  Takko Fashion Siedlce(woj. mazowieckie)
  Takko Fashion Lubin(woj. dolnośląskie)
  Reklama