Reklama
PSS Społem Poznań

PSS Społem Poznań gazetki promocyjne: Swarzędz

Ocena: 2.0 - 1 głos

O sieci PSS Społem Poznań

PSS Społem Poznań

Społem Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu działa od 1919 roku. Jest to sieć, która od wielu lat dba o swoich klientów i stawia ich na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego w ofercie PSS Społem Poznań znajdziemy produkty spożywcze wysoko jakościowe i świeże oraz najlepszą chemię gospodarczą. Społem Poznań wspiera lokalną ludność i bierze udział w wydarzeniach miasta.

PSS Społem Poznań – promocje

PSS Społem Poznań posiada gazetkę promocyjną, w której zgromadzone są najlepsze okazje na podany okres. Klienci mogą skorzystać z programu lojalnościowego, w którym zdobyte punkty, za zakupy, mogą wymienić na bony zakupowe.

Aktualne gazetki promocyjne PSS Społem Poznań

PSS Społem Poznań - odkryj promocje na jesień!PSS Społem Poznań
11 - 31 paź 2021
Gazetka PSS Społem Poznań

Aktualna gazetka sieci PSS Społem Poznań

Sklepy PSS Społem Poznań w Swarzędz

Sklepy PSS Społem Poznań w Twojej okolicy

Sklepy PSS Społem Poznań według miast

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.