Reklama
ding ad-box placeholder
PSS Społem Poznań

PSS Społem Poznań gazetki promocyjne

Ocena: 3.3 - 9 głosów

PSS Społem Poznań o sieci

PSS Społem Poznań

Społem Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu działa od 1919 roku. Jest to sieć, która od wielu lat dba o swoich klientów i stawia ich na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego w ofercie PSS Społem Poznań znajdziemy produkty spożywcze wysoko jakościowe i świeże oraz najlepszą chemię gospodarczą. Społem Poznań wspiera lokalną ludność i bierze udział w wydarzeniach miasta.

PSS Społem Poznań – promocje

PSS Społem Poznań posiada gazetkę promocyjną, w której zgromadzone są najlepsze okazje na podany okres. Klienci mogą skorzystać z programu lojalnościowego, w którym zdobyte punkty, za zakupy, mogą wymienić na bony zakupowe.

PSS Społem Poznań - nowa oferta promocyjnaPSS Społem Poznań
-

Gazetka PSS Społem Poznań

W bieżącej gazetce promocyjnej sieci PSS Społem Poznań PSS Społem Poznań - nowa oferta promocyjna w okresie 2024-02-19 - 2024-03-10 polecamy: Zott Serduszko Jogurt 125 g w cenie 1,09 zł taniej o 27%, Tymbark Sok 100 % jabłko 1 l w cenie 3,89 zł, Smakowita Margaryna o smaku swojskiego masełka 450 g w cenie 3,89 zł, Winiary Bulion drobiowy 160 g w cenie 5,59 zł, Kotlin Ketchup pikantny 450 g w cenie 5,79 zł, Hortex Zupa jarzynowa 450 g w cenie 6,49 zł, Kakao Nesquik w cenie 13,79 zł, COSTA COFFEE Signature Blend Kawa palona mielona 500 g w cenie 18,49 zł, Kiełbasa Swojski Stragan w cenie 22,99 zł, Mlekpol Ser Salami w cenie 26,99 zł i inne

PSS Społem Poznań sklepy według miast

PSS Społem Poznań Poznań(woj. wielkopolskie)
PSS Społem Poznań Swarzędz(woj. wielkopolskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów PSS Społem Poznań?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów PSS Społem Poznań można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy PSS Społem Poznań publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, PSS Społem Poznań publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci PSS Społem Poznań?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci PSS Społem Poznań jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci PSS Społem Poznań w Polsce?

  Sieć PSS Społem Poznań obecnie posiada 43 sklepów w Polsce. Sieć PSS Społem Poznań stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy PSS Społem Poznań?

  Godziny otwarcia sklepów PSS Społem Poznań mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci PSS Społem Poznań?

  Sklepy sieci PSS Społem Poznań znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "PSS Społem Poznań sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci PSS Społem Poznań?

  W gazetkach sieci PSS Społem Poznań zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "PSS Społem Poznań - nowa oferta promocyjna" obowiązującej od 2024-02-19 do 2024-03-10 do są promocje na: Zott Serduszko Jogurt 125 g, COSTA COFFEE Signature Blend Kawa palona mielona 500 g, Mlekpol Ser Salami, Kakao Nesquik, Tymbark Sok 100 % jabłko 1 l, Kotlin Ketchup pikantny 450 g
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.