Reklama
Prim Market

Prim Market gazetki promocyjne

Ocena: 3.9 - 9 głosów

O sieci Prim Market

Prim Market to sieć kilkudziesięciu sklepów należących do SPS Handel i zlokalizowanych głównie w mniejszych miejscowościach północno – wschodniej Polski. Zbudowana na bazie Zielonego Sklepu sieć skutecznie walczy o klientów z dużymi sieciami handlowymi i supermarketami oferując częste promocje, okazje i oferując świeże produkty żywnościowe.

Lokalizacje i oferta Prim Market

Oferta Market Prim kierowana jest do lokalnego klienta, często mieszkającego poza zasięgiem olbrzymich sieci handlowych czy marketów zlokalizowanych w domach handlowych tak obecnych w dużych miastach. Prim Olszewo Borki czy Prim Goworowo są najlepszymi przykładami takich sklepów. Lokalizacja determinuje charakter sklepów sieci oraz ofertę. Ich olbrzymią zaletą jest różnorodność produktów od spożywczych po przemysłowe. Klienci oddaleni od dużych ośrodków miejskich mogą kupić w sklepach Prim dosłownie wszystko. Od codziennych produktów spożywczych, pieczywa, nabiału, serów czy innych pozycji żywnościowych, po żywność przetworzoną, dodatki, przyprawy oraz warzywa i owoce, a nawet chemię gospodarczą i inne produkty przemysłowe.

Jednakowo warzywa, jak i owoce czy mięso oraz wędliny pochodzą wyłącznie od lokalnych dostawców, dzięki czemu sieć może zagwarantować świeżość wszystkich oferowanych przez siebie produktów, a jednocześnie działa na rzecz rozwoju lokalnej społeczności. Dlatego w ofercie sklepów znajdziemy głównie produkty związany z lokalnym rynkiem. Ta sama zasada dotyczy zaopatrzenia sieci sklepów w pieczywo i wyroby cukiernicze. Wszystkie sprzedawane produkty są efektem pracy lokalnych, często rodzinnych piekarni.

Godziny otwarcia i promocje Prim Market

Kiedy dostępny dla klientów jest Prim Market. Godziny otwarcia wszystkich sklepów sieci Prim Market można znaleźć niżej na liście wszystkich adresów sklepu. Jednak standardowo sklepy sygnowane przez Prim otwarte są w dni powszednie, także w soboty — od godziny 6 do godziny 22.00.

Podobnie jak w przypadku innych sieci, także Prim Market oferuje rozliczne promocje oraz rabaty. Gazetka Prim dostępna w sieci sklepów, jak też online, pozwala na skorzystanie z najkorzystniejszych rabatów sieci Prim. Gazetka to nie tylko promocje na poszczególne produkty. Gazetka promocyjna to też możliwość uzyskania bieżących informacji o wyprzedażach czy przecenach danych produktów w Prim Market. Gazetka informuje również klientów o nowych produktach, które pojawiły się lub w najbliższej przyszłości pojawią się w ofercie wszystkich sklepów Prim.

Gazetka Prim Market to też możliwość skorzystania z programu lojalnościowego. Gazetka Prim od jutra publikuje listę produktów, które są włączone do programu lojalnościowego i które są szczególnie wysoko punktowane. Za „zarobione”, które uzyskuje się także przy sprzedaży dowolnych, innych produktów, klienci mogą zyskać atrakcyjne nagrody, których listę zawsze publikuje gazetka Prim. Aktualna lista nagród, które można uzyskać po wymianie punktów, jest regularnie odświeżana. Sieć udostępnia też gazetki okolicznościowe, gdzie promocje związane są z takimi wydarzeniami jak początek roku szkolnego, oferta świąteczna czy początkiem wakacji. Tematyczne obniżki cen sięgają wówczas nawet kilkudziesięciu procent w stosunku do pierwotnej ceny zakupu.

Aktualne gazetki promocyjne Prim Market

Prim Market - świeżo i lokalniePrim Market
25 lis - 1 gru 2021
Gazetka Prim Market
Alkoholowy katalog Prim Market
Treści dla osób pełnoletnich
Prim Market
1 - 30 lis 2021
Gazetka Prim Market

W bieżącej ofercie handlowej sieci Prim Market Prim Market - świeżo i lokalnie ukazującej się w 2021-11-25 - 2021-12-01 zwróć uwagę na atrakcyjne produkty: Sól morska O'Sole w cenie 3,89 zł taniej o 12%, Ryż Kuchnia Gosposi w cenie 4,49 zł taniej o 11%, Cukier puder Diamant w cenie 1,99 zł taniej o 29%, Twaróg Mlekovita w cenie 2,99 zł taniej o 24%, Pomarańcza w cenie 5,99 zł taniej o 15%, Golonka indycza w cenie 7,99 zł taniej o 21%, Gruszka w cenie 3,99 zł taniej o 34%, Ketchup Miwex w cenie 2,49 zł, Baleron Pekpol w cenie 17,99 zł taniej o 26%, Żel do prania Purox w cenie 15,99 zł i inne.

Aktualna gazetka sieci Prim Market

Sklepy Prim Market w Twojej okolicy

Sklepy Prim Market według miast

Archiwalne gazetki Prim Market - zakończone promocje Prim Market

Prim Market - hity tygodniaPrim Market
12 - 18 sie 2021
Gazetka Prim Market

Prim Market - hity tygodnia

Witaj szkoło! - Prim MarketPrim Market
9 sie - 12 wrze 2021
Gazetka Prim Market

Witaj szkoło! - Prim Market

Słoneczna oferta w Prim Market  Prim Market
5 - 11 sie 2021
Gazetka Prim Market

Słoneczna oferta w Prim Market

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.