Reklama
ding ad-box placeholder
Prim Market

Prim Market gazetki promocyjne

Ocena: 4.2 - 42 głosów

Prim Market o sieci

Prim Market to sieć kilkudziesięciu sklepów należących do SPS Handel i zlokalizowanych głównie w mniejszych miejscowościach północno – wschodniej Polski. Zbudowana na bazie Zielonego Sklepu sieć skutecznie walczy o klientów z dużymi sieciami handlowymi i supermarketami oferując częste promocje, okazje i oferując świeże produkty żywnościowe.

Lokalizacje i oferta Prim Market

Oferta Market Prim kierowana jest do lokalnego klienta, często mieszkającego poza zasięgiem olbrzymich sieci handlowych czy marketów zlokalizowanych w domach handlowych tak obecnych w dużych miastach. Prim Olszewo Borki czy Prim Goworowo są najlepszymi przykładami takich sklepów. Lokalizacja determinuje charakter sklepów sieci oraz ofertę. Ich olbrzymią zaletą jest różnorodność produktów od spożywczych po przemysłowe. Klienci oddaleni od dużych ośrodków miejskich mogą kupić w sklepach Prim dosłownie wszystko. Od codziennych produktów spożywczych, pieczywa, nabiału, serów czy innych pozycji żywnościowych, po żywność przetworzoną, dodatki, przyprawy oraz warzywa i owoce, a nawet chemię gospodarczą i inne produkty przemysłowe.

Jednakowo warzywa, jak i owoce czy mięso oraz wędliny pochodzą wyłącznie od lokalnych dostawców, dzięki czemu sieć może zagwarantować świeżość wszystkich oferowanych przez siebie produktów, a jednocześnie działa na rzecz rozwoju lokalnej społeczności. Dlatego w ofercie sklepów znajdziemy głównie produkty związany z lokalnym rynkiem. Ta sama zasada dotyczy zaopatrzenia sieci sklepów w pieczywo i wyroby cukiernicze. Wszystkie sprzedawane produkty są efektem pracy lokalnych, często rodzinnych piekarni.

Godziny otwarcia i promocje Prim Market

Kiedy dostępny dla klientów jest Prim Market. Godziny otwarcia wszystkich sklepów sieci Prim Market można znaleźć niżej na liście wszystkich adresów sklepu. Jednak standardowo sklepy sygnowane przez Prim otwarte są w dni powszednie, także w soboty — od godziny 6 do godziny 22.00.

Podobnie jak w przypadku innych sieci, także Prim Market oferuje rozliczne promocje oraz rabaty. Gazetka Prim dostępna w sieci sklepów, jak też online, pozwala na skorzystanie z najkorzystniejszych rabatów sieci Prim. Gazetka to nie tylko promocje na poszczególne produkty. Gazetka promocyjna to też możliwość uzyskania bieżących informacji o wyprzedażach czy przecenach danych produktów w Prim Market. Gazetka informuje również klientów o nowych produktach, które pojawiły się lub w najbliższej przyszłości pojawią się w ofercie wszystkich sklepów Prim.

Gazetka Prim Market to też możliwość skorzystania z programu lojalnościowego. Gazetka Prim od jutra publikuje listę produktów, które są włączone do programu lojalnościowego i które są szczególnie wysoko punktowane. Za „zarobione”, które uzyskuje się także przy sprzedaży dowolnych, innych produktów, klienci mogą zyskać atrakcyjne nagrody, których listę zawsze publikuje gazetka Prim. Aktualna lista nagród, które można uzyskać po wymianie punktów, jest regularnie odświeżana. Sieć udostępnia też gazetki okolicznościowe, gdzie promocje związane są z takimi wydarzeniami jak początek roku szkolnego, oferta świąteczna czy początkiem wakacji. Tematyczne obniżki cen sięgają wówczas nawet kilkudziesięciu procent w stosunku do pierwotnej ceny zakupu.

Coraz bliżej święta z Prim Market Prim Market
-

Gazetka Prim Market

W gazetce promocyjnej sieci Prim Market Coraz bliżej święta z Prim Market w czasie 2023-11-30 - 2023-12-06 znajduje się atrakcyjny towar: Mlekpol Twaróg półtłusty zambrowski 250 g w cenie 4,39 zł taniej o 13%, Łaciata Śmietanka 18 % 500 ml w cenie 6,29 zł taniej o 18%, Piątnica Serek wiejski z truskawkami 150 g w cenie 2,79 zł, Karkówka w cenie 18,99 zł taniej o 14%, Kiełbasa Sokołów w cenie 19,99 zł taniej o 24%, Boczek Sokołów w cenie 29,99 zł taniej o 19%, Pierogi Smak Mak w cenie 7,99 zł i inne.

Prim Market sklepy według miast

Prim Market Warszawa(woj. mazowieckie)
Prim Market Białystok(woj. podlaskie)
Prim Market Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Łomża(woj. podlaskie)
Prim Market Ostrołęka(woj. mazowieckie)
Prim Market Ciechanów(woj. mazowieckie)
Prim Market Działdowo(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Sokółka(woj. podlaskie)
Prim Market Przasnysz(woj. mazowieckie)
Prim Market Ząbki(woj. mazowieckie)
Prim Market Olsztynek(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Myszyniec(woj. mazowieckie)
Prim Market Biała Piska(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Szczuczyn(woj. podlaskie)
Prim Market Kadzidło(woj. mazowieckie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Prim Market?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Prim Market można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Prim Market publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Prim Market publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Prim Market?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Prim Market jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Prim Market w Polsce?

  Sieć Prim Market obecnie posiada 67 sklepów w Polsce. Sieć Prim Market stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Prim Market?

  Godziny otwarcia sklepów Prim Market mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Prim Market?

  Sklepy sieci Prim Market znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Prim Market sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Prim Market?

  W gazetkach sieci Prim Market zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Coraz bliżej święta z Prim Market " obowiązującej od 2023-11-30 do 2023-12-06 do są promocje na: Karkówka, Boczek Sokołów, Kiełbasa Sokołów, Piątnica Serek wiejski z truskawkami 150 g, Łaciata Śmietanka 18 % 500 ml, Mlekpol Twaróg półtłusty zambrowski 250 g
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.