Reklama
ding ad-box placeholder
Prim Market

Prim Market gazetki promocyjne

Ocena: 4.1 - 27 głosów

Prim Market o sieci

Prim Market to sieć kilkudziesięciu sklepów należących do SPS Handel i zlokalizowanych głównie w mniejszych miejscowościach północno – wschodniej Polski. Zbudowana na bazie Zielonego Sklepu sieć skutecznie walczy o klientów z dużymi sieciami handlowymi i supermarketami oferując częste promocje, okazje i oferując świeże produkty żywnościowe.

Lokalizacje i oferta Prim Market

Oferta Market Prim kierowana jest do lokalnego klienta, często mieszkającego poza zasięgiem olbrzymich sieci handlowych czy marketów zlokalizowanych w domach handlowych tak obecnych w dużych miastach. Prim Olszewo Borki czy Prim Goworowo są najlepszymi przykładami takich sklepów. Lokalizacja determinuje charakter sklepów sieci oraz ofertę. Ich olbrzymią zaletą jest różnorodność produktów od spożywczych po przemysłowe. Klienci oddaleni od dużych ośrodków miejskich mogą kupić w sklepach Prim dosłownie wszystko. Od codziennych produktów spożywczych, pieczywa, nabiału, serów czy innych pozycji żywnościowych, po żywność przetworzoną, dodatki, przyprawy oraz warzywa i owoce, a nawet chemię gospodarczą i inne produkty przemysłowe.

Jednakowo warzywa, jak i owoce czy mięso oraz wędliny pochodzą wyłącznie od lokalnych dostawców, dzięki czemu sieć może zagwarantować świeżość wszystkich oferowanych przez siebie produktów, a jednocześnie działa na rzecz rozwoju lokalnej społeczności. Dlatego w ofercie sklepów znajdziemy głównie produkty związany z lokalnym rynkiem. Ta sama zasada dotyczy zaopatrzenia sieci sklepów w pieczywo i wyroby cukiernicze. Wszystkie sprzedawane produkty są efektem pracy lokalnych, często rodzinnych piekarni.

Godziny otwarcia i promocje Prim Market

Kiedy dostępny dla klientów jest Prim Market. Godziny otwarcia wszystkich sklepów sieci Prim Market można znaleźć niżej na liście wszystkich adresów sklepu. Jednak standardowo sklepy sygnowane przez Prim otwarte są w dni powszednie, także w soboty — od godziny 6 do godziny 22.00.

Podobnie jak w przypadku innych sieci, także Prim Market oferuje rozliczne promocje oraz rabaty. Gazetka Prim dostępna w sieci sklepów, jak też online, pozwala na skorzystanie z najkorzystniejszych rabatów sieci Prim. Gazetka to nie tylko promocje na poszczególne produkty. Gazetka promocyjna to też możliwość uzyskania bieżących informacji o wyprzedażach czy przecenach danych produktów w Prim Market. Gazetka informuje również klientów o nowych produktach, które pojawiły się lub w najbliższej przyszłości pojawią się w ofercie wszystkich sklepów Prim.

Gazetka Prim Market to też możliwość skorzystania z programu lojalnościowego. Gazetka Prim od jutra publikuje listę produktów, które są włączone do programu lojalnościowego i które są szczególnie wysoko punktowane. Za „zarobione”, które uzyskuje się także przy sprzedaży dowolnych, innych produktów, klienci mogą zyskać atrakcyjne nagrody, których listę zawsze publikuje gazetka Prim. Aktualna lista nagród, które można uzyskać po wymianie punktów, jest regularnie odświeżana. Sieć udostępnia też gazetki okolicznościowe, gdzie promocje związane są z takimi wydarzeniami jak początek roku szkolnego, oferta świąteczna czy początkiem wakacji. Tematyczne obniżki cen sięgają wówczas nawet kilkudziesięciu procent w stosunku do pierwotnej ceny zakupu.

Prim Market aktualne gazetki promocyjne

Prim Market - hity tygodnia!Prim Market
-

Gazetka Prim Market

Oferta alkoholowa w Prim Market
Treści dla osób pełnoletnich
Prim Market
-

Gazetka Prim Market

W aktualnej gazetce Prim Market Prim Market - hity tygodnia! ukazującej się w 2022-11-24 - 2022-11-30 znajduje się atrakcyjny towar: Kukurydza konserwowa Moja Marka w cenie 2,29 zł taniej o 18%, Łaciate Mleko świeże 2,0 % 1 l w cenie 3,59 zł taniej o 19%, Lizak w cenie 7,99 zł taniej o 12%, Prażynki w cenie 3,99 zł taniej o 21%, Tortilla Dan Cake w cenie 5,99 zł taniej o 21%, Proste Historie Bistro Zapiekanka z szynką i pieczarkami 200 g w cenie 3,49 zł taniej o 42%, Kiwi w cenie 6,99 zł taniej o 31%, Ciasto w cenie 21,99 zł taniej o 13%, Mortadela Sokołów w cenie 8,99 zł taniej o 31%, Piątnica Milandia Ogród Smaków Ser twarogowy z mascarpone naturalnie śmietankowy 150 g w cenie 4,99 zł i inne.

Prim Market sklepy w Twojej okolicy

Prim Market sklepy według miast

Prim Market Warszawa(woj. mazowieckie)
Prim Market Białystok(woj. podlaskie)
Prim Market Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Łomża(woj. podlaskie)
Prim Market Ostrołęka(woj. mazowieckie)
Prim Market Ciechanów(woj. mazowieckie)
Prim Market Mrągowo(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Działdowo(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Przasnysz(woj. mazowieckie)
Prim Market Ząbki(woj. mazowieckie)
Prim Market Sokółka(woj. podlaskie)
Prim Market Olsztynek(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Myszyniec(woj. mazowieckie)
Prim Market Biała Piska(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Michałowo(woj. podlaskie)
Prim Market Szczuczyn(woj. podlaskie)
Prim Market Sokoły(woj. podlaskie)
Prim Market Kadzidło(woj. mazowieckie)
Prim Market Chorzele(woj. mazowieckie)
Prim Market Baranowo(woj. mazowieckie)
Prim Market Łukta(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Kisielice(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Długosiodło(woj. mazowieckie)
Prim Market Krasnosielc(woj. mazowieckie)
Prim Market Świętajno(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Wielbark(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Łyse(woj. mazowieckie)
Prim Market Różan(woj. mazowieckie)
Prim Market Gierzwałd(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Bieżuń(woj. mazowieckie)
Prim Market Jedwabne(woj. podlaskie)
Prim Market Kuźnica(woj. podlaskie)
Prim Market Czerwin(woj. mazowieckie)
Prim Market Spychowo(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Iłowo-Osada(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Jednorożec(woj. mazowieckie)
Prim Market Ojrzeń(woj. mazowieckie)
Prim Market Nowogród(woj. podlaskie)
Prim Market Sępopol(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Goworowo(woj. mazowieckie)
Prim Market Olszewo-Borki(woj. mazowieckie)
Prim Market Płośnica(woj. warmińsko-mazurskie)
Prim Market Dąbrówka(woj. mazowieckie)
Prim Market Dzierzgowo(woj. mazowieckie)
Prim Market Zielona(woj. mazowieckie)
Prim Market Mały Płock(woj. podlaskie)
Prim Market Turośl(woj. podlaskie)
Prim Market Lipniki(woj. mazowieckie)
Prim Market Drążdżewo(woj. mazowieckie)
Prim Market Wizna(woj. podlaskie)
Prim Market Nowa Wieś(woj. mazowieckie)
Prim Market Wygoda(woj. podlaskie)

Prim Market archiwalne gazetki - Prim Market zakończone promocje

Lokalne produkty w Prim Market Prim Market
-

Gazetka Prim Market

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Prim Market Lokalne produkty w Prim Market , która jest ważna w dniach 2022-08-11 - 2022-08-17 znajduje się atrakcyjny artykuł: Piątnica Twój Smak Serek śmietankowy z przyprawami 135 g w cenie 2,49 zł taniej o 17%, Mlekovita Mleko Polskie spożywcze 3,2 % 1 l w cenie 3,19 zł taniej o 18%, Mlekovita Favita Ser sałatkowo-kanapkowy półtłusty 270 g w cenie 4,49 zł taniej o 16%, Przysnacki Chipsy o smaku cebulka dymka 135 g w cenie 4,99 zł taniej o 17%, Polskie Młyny Mąka Szymanowska Uniwersalna pszenna typ 480 1 kg w cenie 3,59 zł taniej o 22%, Dawtona Ketchup łagodny 450 g w cenie 5,49 zł taniej o 17%, Mlekovita Masło Polskie ekstra bez dodatków 82% 200 g w cenie 7,39 zł taniej o 14%, Drosed Podlaski Pasztet drobiowy 195 g w cenie 2,79 zł taniej o 31%, Schab bez kości w cenie 17,99 zł taniej o 11%, Lisner Śledź atlantycki filety w sosie śmietanowym 280 g w cenie 7,59 zł taniej o 25% i inne.

Prim Market - letnie promocje!Prim Market
-

Gazetka Prim Market

W archiwalnej gazetce sieci Prim Market Prim Market - letnie promocje! w dniach 2022-08-04 - 2022-08-10 znajduje się atrakcyjny artykuł: Krasnystaw Zsiadłe mleko z Krasnegostawu 400 g w cenie 2,79 zł taniej o 23%, Dawtona Przecier pomidorowy pikantny 500 g w cenie 3,69 zł taniej o 18%, Sokołów Sokoliki Szyneczka drobiowa 100 g w cenie 4,49 zł taniej o 19%, Tymbark Napój jabłko brzoskwinia 2 l w cenie 2,99 zł taniej o 26%, Prima Finezja Kawa mielona 250 g w cenie 8,99 zł taniej o 11%, Mlemix Zambrowski Mix tłuszczowy do smarowania 200 g w cenie 6,39 zł taniej o 16%, Bojówki w cenie 4,99 zł taniej o 25%, Malwa Herbata zielona z owocem żurawiny 100 g w cenie 5,39 zł taniej o 23%, Ananas Mondello w cenie 7,19 zł taniej o 21%, Kiełbaski Sokołów w cenie 15,99 zł taniej o 12% i inne.

Prim Market - oferta alkoholowa
Treści dla osób pełnoletnich
Prim Market
-

Gazetka Prim Market

W tej gazetce sieci Prim Market znajdowały się takie oferty: holba, drink

Świeżo i lokalnie w Prim Market!   Prim Market
-

Gazetka Prim Market

W archiwalnej ofercie sieci Prim Market Świeżo i lokalnie w Prim Market! w czasie 2022-05-19 - 2022-05-25 okazja tanich zakupów: Szklanka Florentyna w cenie 2,99 zł taniej o 15%, Krakus Parówki z szynki 200 g w cenie 4,99 zł taniej o 13%, Awokado w cenie 3,99 zł taniej o 21%, Cytryna w cenie 6,99 zł taniej o 13%, Mlekovita Ser Mozzarella classic 125 g w cenie 3,59 zł taniej o 24%, Kasza manna Melvit w cenie 2,99 zł taniej o 29%, Arbuz w cenie 5,49 zł taniej o 22%, Magnum Double Raspberry Lody 88 ml w cenie 5,99 zł taniej o 23%, Szynka w cenie 14,99 zł taniej o 15%, Kiełbaski Sokołów w cenie 14,99 zł taniej o 17% i inne.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder