Media Expert

Media Expert gazetki promocyjne: Racibórz

(pow. Raciborski, woj. Śląskie)

  Ocena: 4.1 - 1319 głosówTwoja ocena: 0.0

  Media Expert o sieci

  Jak po elektronikę, to do Media Expert!

  Media Expert to polska sieć elektromarketów oferujących klientom sprzęt AGD i RTV, ale również skutery, rowery, multimedia czy oprogramowanie. Jest to młoda firma, bo powstała 17 lat temu, ale jak dotąd radzi sobie bardzo dobrze, ponieważ ma już ponad 400 marketów w całym kraju. Posiada też już ogromne grono sympatyków oraz klientów, co potwierdzają nagrody, np. Grand Prix – Laur Konsumenta 2018 w kategorii sklepy RTV/AGD. Sieć przywiązuje olbrzymią wagę do bezpiecznych zakupów i realizowanych transakcji. Dlatego jej partnerami strategicznymi są sprawdzone banki i instytucje finansowe. Media Expert posiada również własny sklep internetowy, więc miłośnicy zakupów online mogą kupować potrzebne produkty szybko, w dodatku bez ruszania się z domu. Z witryny mogą korzystać klienci z całego kraju, i to 24 godziny na dobę. Duże ułatwienie stanowi możliwość sprawdzenia statusu swojego zamówienia. Sklep oferuje również karty prezentowe, a produkty można zobaczyć w gazetce promocyjnej. Nie da się nie zauważyć, że firma reklamuje się niemal wszędzie – w prasie, telewizji, radiu czy na bilbordach. Przyświecające im od lat hasło brzmi: „Włączamy niskie ceny”. 

  Media Expert – tanie produkty wysokiej klasy 

  Sklepy sieci Media Expert wyróżniają niskie ceny i wysokiej jakości produkty. Wśród oferowanych artykułów można znaleźć chociażby telewizory, słuchawki czy nawigacje GPS. Wszystkie produkty pogrupowane są w działy, więc można szybko znaleźć i wybrać idealny dla siebie. Zarówno, jeśli chodzi o markę, model, jak i parametry. Oprócz atrakcyjnych cen klienci mogą liczyć na indywidualne podejście ze strony obsługi, ale też błyskawiczną dostawę, odpowiedni serwis i utylizację starego sprzętu. W celu ułatwienia zakupów sklep przygotowuje gazetkę promocyjną, która informuje o najnowszej ofercie i o tym, ile można zaoszczędzić. Dodatkowo na ostatniej stronie pojawiają się komunikaty, np. o aktualnych konkursach. 

  Media Expert – promocje zadowalające każdego 

  W Media Expert gazetki promocyjne dotyczą głównie elektroniki. Na kilku stronach można znaleźć propozycje wiodących producentów branży. Prezentowane  są w niej produkty zarówno mniejszych, jak i większych gabarytów: od pralek i lodówek, przez telewizory, komputery, żelazka, po telefony, depilatory oraz słuchawki. Wszystkie mają też dokładny opis swoich parametrów. Aktualne promocje przedstawiane są również na stronie firmowej Media Expertu. Czasem sięgają one nawet 40% obniżki. 

  Media Expert - wielkie otwarcie WałczMedia Expert
  -

  Gazetka Media Expert

  Media Expert - wielkie otwarcie ZawiercieMedia Expert
  -

  Gazetka Media Expert

  Media Expert - wielkie otwarcie KobyłkaMedia Expert
  -

  Gazetka Media Expert

  Reklama

  Media Expert sklepy w Racibórz

  Media Expert sklepy według miast

  Media Expert Warszawa(woj. mazowieckie)
  Media Expert Kraków(woj. małopolskie)
  Media Expert Poznań(woj. wielkopolskie)
  Media Expert Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Media Expert Łódź(woj. łódzkie)
  Media Expert Gdańsk(woj. pomorskie)
  Media Expert Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Media Expert Lublin(woj. lubelskie)
  Media Expert Katowice(woj. śląskie)
  Media Expert Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Media Expert Białystok(woj. podlaskie)
  Media Expert Rzeszów(woj. podkarpackie)
  Media Expert Kielce(woj. świętokrzyskie)
  Media Expert Gdynia(woj. pomorskie)

  Media Expert dalej o sieci

  Media Expert - bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

  Media Expert nie zapomina o bezpieczeństwie swoich klientów. Dlatego też współpracuje jedynie ze sprawdzonymi bankami i instytucjami finansowymi, które gwarantują bezpieczne transakcje. W dodatku, firma posiada swój sklep internetowy, gdzie miłośnicy zakupów online mogą nabywać potrzebne im produkty bez wychodzenia z domu.

  Media Expert - 24/7 do Twoich usług

  Media Expert otwarty jest dla klientów z całego kraju, niezależnie od pory dnia. Dzięki temu, zakupy można planować zgodnie z własnym harmonogramem. Sklep internetowy oferuje możliwość sprawdzenia statusu zamówienia, co daje klientom pełną kontrolę nad procesem zakupu.

  Media Expert - nagrody i upominki

  Chcąc zadowolić swoich klientów, Media Expert oferuje karty prezentowe, które są doskonałym pomysłem na prezent dla miłośników technologii. Firma dba też o informowanie klientów o najnowszych promocjach i rabatach za pośrednictwem gazetki promocyjnej. Firma Media Expert jest nie do przegapienia. Swoją obecność zaznacza w prasie, telewizji, radiu, a nawet na billboardach. "Włączamy niskie ceny" to hasło, które od lat towarzyszy tej marce i jest doskonałym podsumowaniem jej filozofii.

  Media Expert - jakość, cena, serwis

  Sklepy Media Expert cieszą się uznaniem dzięki niskim cenom i wysokiej jakości produktom. Bogaty asortyment, błyskawiczna dostawa, profesjonalny serwis, a także możliwość utylizacji starego sprzętu to tylko niektóre z atutów tej sieci. Gazetka promocyjna to zawsze aktualne informacje o ofertach, promocjach i możliwości oszczędności.

  Media Expert - promocje na miarę Twoich oczekiwań

  Promocje w Media Expert to prawdziwa gratka dla miłośników elektroniki. Wszystko, co najlepsze od wiodących producentów, jest prezentowane na łamach gazetki promocyjnej. Oferowane produkty różnią się wielkością i przeznaczeniem - od pralek i lodówek, przez telewizory i komputery, po telefony i słuchawki. Każdy z nich opisany jest szczegółowo, a promocje często sięgają nawet 40% obniżki.

  Reklama