• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Media Expert

Media Expert gazetki promocyjne: Przemyśl

Ocena: 3.6 - 33 głosów

O sieci Media Expert

Jak po elektronikę, to do Media Expert!

Media Expert to polska sieć elektromarketów oferujących klientom sprzęt AGD i RTV, ale również skutery, rowery, multimedia czy oprogramowanie. Jest to młoda firma, bo powstała 17 lat temu, ale jak dotąd radzi sobie bardzo dobrze, ponieważ ma już ponad 400 marketów w całym kraju. Posiada też już ogromne grono sympatyków oraz klientów, co potwierdzają nagrody, np. Grand Prix – Laur Konsumenta 2018 w kategorii sklepy RTV/AGD. Sieć przywiązuje olbrzymią wagę do bezpiecznych zakupów i realizowanych transakcji. Dlatego jej partnerami strategicznymi są sprawdzone banki i instytucje finansowe. Media Expert posiada również własny sklep internetowy, więc miłośnicy zakupów online mogą kupować potrzebne produkty szybko, w dodatku bez ruszania się z domu. Z witryny mogą korzystać klienci z całego kraju, i to 24 godziny na dobę. Duże ułatwienie stanowi możliwość sprawdzenia statusu swojego zamówienia. Sklep oferuje również karty prezentowe, a produkty można zobaczyć w gazetce promocyjnej. Nie da się nie zauważyć, że firma reklamuje się niemal wszędzie – w prasie, telewizji, radiu czy na bilbordach. Przyświecające im od lat hasło brzmi: „Włączamy niskie ceny”. 

Media Expert – tanie produkty wysokiej klasy 

Sklepy sieci Media Expert wyróżniają niskie ceny i wysokiej jakości produkty. Wśród oferowanych artykułów można znaleźć chociażby telewizory, słuchawki czy nawigacje GPS. Wszystkie produkty pogrupowane są w działy, więc można szybko znaleźć i wybrać idealny dla siebie. Zarówno, jeśli chodzi o markę, model, jak i parametry. Oprócz atrakcyjnych cen klienci mogą liczyć na indywidualne podejście ze strony obsługi, ale też błyskawiczną dostawę, odpowiedni serwis i utylizację starego sprzętu. W celu ułatwienia zakupów sklep przygotowuje gazetkę promocyjną, która informuje o najnowszej ofercie i o tym, ile można zaoszczędzić. Dodatkowo na ostatniej stronie pojawiają się komunikaty, np. o aktualnych konkursach. 

Media Expert – promocje zadowalające każdego 

W Media Expert gazetki promocyjne dotyczą głównie elektroniki. Na kilku stronach można znaleźć propozycje wiodących producentów branży. Prezentowane  są w niej produkty zarówno mniejszych, jak i większych gabarytów: od pralek i lodówek, przez telewizory, komputery, żelazka, po telefony, depilatory oraz słuchawki. Wszystkie mają też dokładny opis swoich parametrów. Aktualne promocje przedstawiane są również na stronie firmowej Media Expertu. Czasem sięgają one nawet 40% obniżki. 

Aktualne gazetki promocyjne Media Expert

Brak gazetek z sieci Media Expert
Neopunkt rozgrzewa niskimi cenami NEOPUNKT
27 sty - 9 lut 2021
Gazetka NEOPUNKT
Media Expert - Wielkie otwarcie w SłupcyMedia Expert
28 - 31 sty 2021
Gazetka Media Expert
Media Expert - Wielkie otwarcie w BiskupcuMedia Expert
28 - 31 sty 2021
Gazetka Media Expert
Oczywiste wybory w BiedronceBiedronka
18 sty - 3 lut 2021
Gazetka Biedronka
Niskie ceny w CarrefourCarrefour
19 - 31 sty 2021
Gazetka Carrefour
Produkty nacodzień w AldiAldi
27 - 30 sty 2021
Gazetka Aldi
Ale cena w Aldi! Aldi
25 - 30 sty 2021
Gazetka Aldi
Co słychać w rozrywce? Media MarktMedia Markt
1 - 31 sty 2021
Gazetka Media Markt
Kakto.pl - My się znamyKakto.pl
1 - 31 sty 2021
Gazetka Kakto.pl

Aktualna gazetka sieci Media Expert

Sklepy Media Expert w Twojej okolicy

Sklepy Media Expert według miast

Nieaktualne gazetki promocyjne Media Expert

Wielkie Otwarcie - Media Expert Nowy TargMedia Expert
19 - 20 gru 2020
Gazetka Media Expert
Gazetka nieaktualna
Wielkie Otwarcie - Media Expert ŁukówMedia Expert
17 - 20 gru 2020
Gazetka Media Expert
Gazetka nieaktualna
Wielkie Otwarcie - Media Expert GdyniaMedia Expert
12 - 13 gru 2020
Gazetka Media Expert
Gazetka nieaktualna
Wielkie Otwarcie - Media Expert MławaMedia Expert
28 - 30 lis 2020
Gazetka Media Expert
Gazetka nieaktualna
Black Friday w Media Expert!Media Expert
18 - 30 lis 2020
Gazetka Media Expert
Gazetka nieaktualna
Wielkie Otwarcie - Media Expert WęgorzewoMedia Expert
19 - 21 lis 2020
Gazetka Media Expert
Gazetka nieaktualna

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge