• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Hitpol gazetki promocyjne

Ocena: 3.7 - 3 głosy

Aktualne gazetki promocyjne Hitpol

Hity cenowe w HitpoluHitpol
9 - 27 wrze 2020
Gazetka Hitpol

Aktualna gazetka sieci Hitpol

Sklepy Hitpol w Twojej okolicy

Sklepy Hitpol według miast

Nieaktualne gazetki promocyjne Hitpol

Promocje w sklepach HitpolHitpol
21 - 30 sie 2020
Gazetka Hitpol
Gazetka nieaktualna
Okazje w HitpolHitpol
7 - 16 sie 2020
Gazetka Hitpol
Gazetka nieaktualna
Promocje w sklepach HitpolHitpol
17 - 26 lip 2020
Gazetka Hitpol
Gazetka nieaktualna
Hity cenowe w Hitpol!Hitpol
3 - 12 lip 2020
Gazetka Hitpol
Gazetka nieaktualna
Hity cenowe w Hitpol!Hitpol
19 - 28 cze 2020
Gazetka Hitpol
Gazetka nieaktualna
Hity cenowe w sklepach HitpolHitpol
5 - 14 cze 2020
Gazetka Hitpol
Gazetka nieaktualna

O sieci Hitpol

Hitpol - artykuły spożywcze i przemysłowe najlepszej jakości. 

Hitpol to sieć sklepów, która zajmuje się sprzedażą detaliczną artykułów spożywczych oraz przemysłowych. Firma istnieje na rynku od 2000 roku. Hitpol to organizacja która łączy przedsiębiorców, razem oni posiadają sklepy na terenie całej Polski. 

Hitpol - szeroki wybór artykułów spożywczych

Hitpol oferuje swoim klientom szeroki wybór artykułów w bardzo konkurencyjnych cenach. W sklepie są przedstawione różne artykuły spożywcze, takie jak świeże pieczywo i nabiał, mięso i wędliny, zdrowe owoce i warzywa. Na półkach sklepu Hitpol można znaleźć również towary przemysłowe i chemię domową. Firma ciągle dopasowuje swoją ofertę do potrzeb klienta oraz dba o jakość produktów. 

Hitpol - gazetki promocyjne

Hitpol posiada własne gazetki promocyjne, które prezentują nie tylko obecną ofertę oraz nowości dostępne w sklepach, lecz również rabaty i promocje obowiązujące w sklepach Hitpol. Sieć posiada również stronę internetową, na której można sprawdzić obowiązujące przeceny i wyprzedaże. 

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge