• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

EMPiK gazetki promocyjne

Ocena: 3.5 - 4 głosy

O sieci EMPiK

EMPiK - sieć najbardziej lubianych sklepów

EMPiK to sieć sklepów, która powstała w 1948 roku i jest jedna z najstarszych polskich marek. Firma posiada salony na terenie całego kraju, a rocznie EMPiK obsługuje około 90 milionów klientów rocznie. EMPiK również posiada sklepy Papiernik by EMPiK i Mole Mole.

EMPiK - szeroka oferta multimedia i książek

EMPiK charakteryzuje się szeroką ofertą produktów prasowych, gier planszowych, wyborem płyt muzycznych i filmów. Sklepy sieci posiadają również stanowiska do DIY, można tam znaleźć farby akrylowe, pędzle do malowania, sznurki do bransoletek i inne artykuły.

EMPiK - gazetka promocyjna

EMPiK wypuszcza cyklicznie katalogi przedstawiające nowe kolekcje książek i muzyki. Na stronach broszur są również pokazane obowiązujące promocje. EMPiK przygotowuje również materiały reklamowe z produkcją dziecięcą, można w nich sprawdzić, jakie są dostępne gry i książki dla dziecka. Firma posiada również sklep internetowy i aplikację mobilną. Zakładając kartę Mój EMPiK, można śledzić promocje i akcje obowiązujące w sklepie.

Aktualne gazetki promocyjne EMPiK

Prezenty dla dzieci w sieci EmpikEMPiK
25 lis - 27 gru 2020
Gazetka EMPiK
Inspiracje prezentowe w EmpikuEMPiK
25 lis - 8 gru 2020
Gazetka EMPiK
Książki na święta w Empiku!EMPiK
25 lis - 27 gru 2020
Gazetka EMPiK
Katalog z prezentami - EmpikEMPiK
25 lis - 27 gru 2020
Gazetka EMPiK
Gazetka świąteczna EmpikEMPiK
25 lis - 8 gru 2020
Gazetka EMPiK

Aktualna gazetka sieci EMPiK

Sklepy EMPiK w Twojej okolicy

Sklepy EMPiK według miast

Nieaktualne gazetki promocyjne EMPiK

Empik - Inspiracje prezentoweEMPiK
12 - 24 lis 2020
Gazetka EMPiK
Gazetka nieaktualna
Wzbogać świat swoich bliskich - EmpikEMPiK
12 - 24 lis 2020
Gazetka EMPiK
Gazetka nieaktualna
Książki na jesienne wieczory w EmpikEMPiK
28 paź - 11 lis 2020
Gazetka EMPiK
Gazetka nieaktualna
Nowy katalog Empik!EMPiK
14 - 27 paź 2020
Gazetka EMPiK
Gazetka nieaktualna
Empipk  na jesień EMPiK
30 wrze - 13 paź 2020
Gazetka EMPiK
Gazetka nieaktualna
Fantastyka w EmpikEMPiK
16 - 29 wrze 2020
Gazetka EMPiK
Gazetka nieaktualna

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge