Reklama
Bricoman

Bricoman gazetki promocyjne

  Ocena: 4.5 - 32 głosówTwoja ocena: 0.0

  Bricoman o sieci

  Bricoman jako firma dla wszystkich

  Bricoman – sieć sklepów remontowo-budowlanych, których oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów. Pierwszy sklep powstał w Warszawie w 2007 roku ‒ obecnie markę znajdziemy w ośmiu miastach w Polsce, między innymi w Poznaniu i Gdańsku. Bricoman należy do międzynarodowej grupy Adeo. Firma prowadzi sprzedaż internetową, co jest niezwykle wygodne dla dzisiejszych konsumentów. W serwisie YouTube obejrzymy film instruktażowy udostępniony przez markę, z którego dowiemy się dokładnie, jak kupować online. Zamówienia można również składać telefonicznie, co z kolei spodoba się klientom niekorzystającym z komputera. Bricoman jest sklepem certyfikowanym – otrzymał między innymi Godło Grand Prix w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2019 w kategorii hurtownie i sklepy budowlane. Marka prowadzi stronę internetową, na której znajdują się produkty posegregowane według konkretnych kategorii – są to chociażby: materiały budowlane, elektronarzędzia oraz artykuły sanitarne.

  W Bricoman: tanie artykuły i profesjonalny remont

  Sklepy Bricoman oferują szeroki wachlarz produktów z branży remontowo-budowlanej, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy bowiem przebierać w materiałach budowlanych – cegłach, pustakach, gruntach czy też akcesoriach dachowych. Nie ma również problemu z różnorodnością oświetlenia – Bricoman oferuje zarówno szeroki zestaw kabli oraz przewodów, jak i wiele rodzajów lamp. Z asortymentem marki jesteśmy w stanie wyremontować każde pomieszczenie oraz zadbać o przestrzeń wokół budynku. Jedną z kategorii na stronie internetowej tworzy asortyment przeznaczony do ułatwienia prac prowadzonych na terenach zielonych. Znajdziemy tam wszelkiego rodzaju produkty chemiczne, myjki czy też narzędzia ogrodowe. 

  Bo liczy się możliwość wyboru

  Bricoman umożliwia bycie na bieżąco z korzystnymi ofertami cenowymi poprzez zapisanie się do newslettera. Inną, równie nieskomplikowaną możliwością, jest lektura wydawanych regularnie gazetek promocyjnych, które zazwyczaj liczą kilkanaście stron. Każda z nich opatrzona jest w obecne hasło marki: „Zawsze gdy budujesz i remontujesz”. W gazetkach znajdziemy posegregowany według pewnych kategorii asortyment: na jednej stronie mogą być farby, na drugiej zaś bramy. Ostatnia strona zawiera spis wszystkich sklepów – wraz z ich dokładnym adresem, telefonem oraz e-mailem. Co ciekawe, marka podaje również numery autobusów, którymi możemy dostać się do wybranego punktu – z pewnością jest to duże ułatwienie dla klientów planujących stacjonarne zakupy. 

  Bricoman - okazja na budowę i remontBricoman
  -

  Gazetka Bricoman

  W najnowszej gazetce Bricoman Bricoman - okazja na budowę i remont w okresie 2024-04-08 - 2024-04-28 zwróć uwagę na atrakcyjne produkty: Rura Comap w cenie 2,79 zł, Kabel ziemny Elpar w cenie 3,6 zł, Wełna izolacyjna Isover w cenie 15,14 zł, Cement Holcim w cenie 15,7 zł, Beton Weber w cenie 16,1 zł, Klej gipsowy Norgips w cenie 19,85 zł, Zaprawa klejowa Kreisel w cenie 22,8 zł, Wełna mineralna Rockwool w cenie 36,86 zł, Podkład samopoziomujący Sopro w cenie 49,7 zł, Gładź szpachlowa Śnieżka w cenie 59,95 zł i inne

  Bricoman sklepy według miast

  Bricoman Warszawa(woj. mazowieckie)
  Bricoman Poznań(woj. wielkopolskie)
  Bricoman Łódź(woj. łódzkie)
  Bricoman Lublin(woj. lubelskie)
  Bricoman Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Bricoman Jaworzno(woj. śląskie)
  Bricoman Biała Podlaska(woj. lubelskie)
  Bricoman Kowale(woj. pomorskie)

  FAQ

  1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Bricoman?

   Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Bricoman można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
  2. Czy Bricoman publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

   Tak, Bricoman publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
  3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Bricoman?

   Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Bricoman jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
  4. Ile sklepów należy do sieci Bricoman w Polsce?

   Sieć Bricoman obecnie posiada 9 sklepów w Polsce. Sieć Bricoman stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
  5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Bricoman?

   Godziny otwarcia sklepów Bricoman mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
  6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Bricoman?

   Sklepy sieci Bricoman znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Bricoman sklepy w Twojej okolicy"
  7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Bricoman?

   W gazetkach sieci Bricoman zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Bricoman - okazja na budowę i remont" obowiązującej od 2024-04-08 do 2024-04-28 do są promocje na: Kompresor olejowy Yato, Półbuty Yato, Myjka ciśnieniowa Lavor, Naświetlacz, Kabel ziemny Elpar, Kocioł gazowy Ariston
  Reklama