Znana sieć objęła jakościowego grilla hitową zniżką! Ile zaoszczędzisz?

Planujesz kupić grilla na majówkę, ale nie wiesz, w jakim sklepie można go dostać w promocji? Mamy świetną wiadomość, podczas przeglądania najnowszych gazetek natknęliśmy się na niesamowitą akcję zniżkową. Oferuje ją znana sieć dyskontów. Dowiedz się więcej.

Grill
Znana sieć oferuje hitowy rabat na grilla. Fot. Adobe Stock.
Reklama

Aldi oferuje duży rabat na grilla! Promocja jest już dostępna

Grille podobnie, jak wiele innych produktów zdrożały ze względu na inflację. Nikt nie chce przepłacać jednak nie jest prosto znaleźć korzystne promocje z powodu bardzo dużej liczby ofert. Postanowiliśmy, że poszukamy ciekawych akcji zniżkowych i udało się nam znaleźć naprawdę hitową okazję, proponuje ją Aldi.

Promocja na naprawdę jakościowego grilla dostępna jest już w wybranych sklepach Aldi na terenie całego kraju. Z okazji można skorzystać do 2 maja, później rabat zniknie. Na ten moment nie wiemy, czy tak korzystna akcja zniżkowa jeszcze wróci do dyskontów sieci w najbliższych tygodniach.

Aldi. Jaki grill został objęty promocją? Ile wynosi rabat?

Aldi oferuje w promocji grilla węglowego, który zawiera termometr, regulację ciepła, system switch grid z wyjmowanym środkowym, okrągłym rusztem, zawiera również pojemnik na popiół. Co ważne, ten model grilla jest mobilny dzięki wbudowanym kółkom, dzięki temu łatwo można go transportować w różne części ogrodu czy działki.

Cena regularna tego grilla wynosi 499 zł. Aldi jednak objął go sporym rabatem w wysokości 50 zł, co obniży kwotę do 449 zł. Takiej zniżki nie znaleźliśmy w innych konkurencyjnych sklepach. Więcej szczegółów na temat funkcji tego grilla, jak również akcji zniżkowej znajdziesz w poniższej gazetce. Zapoznaj się!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama