Horoskop zakupowy styczeń 2023! Czas zacząć zimowe wyprzedaże!

Styczeń to czas na zimowe wyprzedaże. Twój horoskop zakupowy pomoże cię nakierować na wyzwania, które czekają na Ciebie w tym miesiącu. Dzięki nam nie przegapisz rabatów, które wybrały dla Ciebie gwiazdy!

horoskop zakupowy
Horoskop styczeń 2023
Reklama
ding ad-box placeholder

Styczeń kojarzy nam się z początkiem zimowych wyprzedaży. To właśnie w tym miesiącu, możemy znaleźć wspaniałe promocje dla nas samych. Kto wie. Może noworoczne postanowienia zaprowadzą cię do nowego sklepu? Sprawdź co przygotowały dla Ciebie gwiazdy w styczniu! 

Horoskop zakupowy dla Barana na styczeń 2023

horoskop baran
Baran: 21 marca - 19 kwietnia 

Nowy rok dla Barana rozpocznie się pod znakiem miłość. Twój związek wkroczy na nowy etap. Jest to doskonały czas, by podjąć dalsze działania. Mimo wszelkich potencjalnych stresów, które mogą się pojawić, będziesz w stanie je pokonać. Single również powinny, rozpocząć poszukiwania kogoś wyjątkowego. Jeśli rozwodzisz się nad swoją obecną sytuacją zawodową lub finansową - poszukaj nowej pracy. Życie nie zawsze układa się tak, jak byśmy chcieli. Zamiast czuć rozczarowanie z powodu zmian, poszukaj w życiu czegoś pozytywnego! Jest mnóstwo rzeczy, które możesz zrobić w styczniu. Oprócz aktywności na świeżym powietrzu, możesz skorzystać z zimowych wyprzedaży! W sklepie czekają na ciebie wyjątkowe okazje! Może nawet znajdziesz nowych przyjaciół podczas swoich łowów!

Szczęśliwy sklep: Polo Market

Horoskop zakupowy dla Byka na styczeń 2023

horoskop byk
Byk: 20 kwietnia - 20 maja 

Byki odczują w styczniu pełne miłości działanie planet. W tym miesiącu warto skupić się na pielęgnacji bliskość w swoim związku. Nie zapominaj o romantycznych gestach. W ten sposób pokażecie sobie nawzajem, jak bardzo wam na sobie zależy. Nawet mały prezent może zrobić różnice! Jeśli jesteś singlem, w najbliższym czasie Twoje życie może się znacząco zmienić. Po stosunkowo spokojnej końcówce roku Byki będą musiały zmierzyć się z okresem zwiększonego obciążenia pracą i aktywnością. Może się okazać, że będzie trzeba uczestniczyć w szkoleniach lub kursach, albo poświęcić dodatkowe godziny w pracy. Wszystko to może się sumować i odbijać na Twoim poziomie energii. Ważne jest, by nie wywierać na siebie zbyt dużej presji. Pamiętaj, że nie trzeba wszystkiego robić idealnie. Po kilku pracowitych dniach w pracy poświęć trochę czasu sobie i zrelaksuj się. Pozwól członkom rodziny pomóc w domu! Gwiazdy radzą by Byki udały się na zakupy w drugiej połowie miesiąca. Będą na ciebie czekać wyśmienite promocje! 

Szczęśliwy sklep: Media Expert

Horoskop zakupowy dla Bliźniąt na styczeń 2023

horoskop bliźnięta
Bliźnięta: 21 maja - 20 czerwiec

Bliźnięta wejdą w rok 2023 z rozmachem i dużą energią. W styczniu rozpoczniesz początek nowej, obiecującej przyjaźni. Przyniesie ona zupełnie nowy poziom radości. Będzie to bardziej znaczącą więź, którą warto pielęgnować. Ambitne, ale nieco leniwe Bliźnięta mogą być przerażone nagłą perspektywą nadchodzących zmian. Możliwe że będzie trzeba wyjść poza strefę komfortu. Choć jest to zniechęcające, pamiętaj, że za rogiem nie czają się żadne potwory. W styczniu Bliźnięta mogą zmagać się z osłabianą odporność i stresem, które mogą prowadzić doprowadzić do infekcji. W związku z tym, koniecznie kup czosnek, cytrynę i miód. To wspaniali sprzymierzeńcy w walce z ewentualnymi chorobami. Nowy rok przyniesie Bliźniętom wiele możliwości i promocji. Wystarczy przejąć inicjatywę i  nie bać się zmian. Pierwszy krok w kierunku zmian, może dać bardzo satysfakcjonujące rezultaty! 

Szczęśliwy sklep: Bershka

Horoskop zakupowy dla Raka na styczeń 2023

horoskop rak
Rak: 21 czerwca - 22 lipca

Raki zaufają gwiazdom i przestaną szukać miłości na siłę. To dobry moment, by skupić się na sobie i popracować nad wyeliminowaniem wszelkich wad charakteru, które niszczą relacje z ludźmi. Pod koniec stycznia, rezultaty Twoich starań będą widoczne i znajdziesz spokój w związku z Panną lub Rybą. Ustawienie planet sugeruje, że w sferze zawodowej zachodzą korzystne zmiany. Pod koniec miesiąca dobrze byłoby przemyśleć sprawy finansowe - masz duże szanse na podwyżkę. Zamiast planować zajęcia sportowe, które wymagają ogromnego zaangażowania, zrób najpierw małe kroki. Rozważ rozpoczęcie aktywności, z którą łatwo sobie poradzisz. Zaowocuje to lepszymi wynikami. Dzięki dobrej sytuacji finansowej, Raki będą mogły sobie pozwolić na szaleństwo zakupowe. Styczniowe wyprzedaże to dobry moment na kupienie czegoś specjalnie dla siebie. 

Szczęśliwy sklep: Home&You

Horoskop zakupowy dla Lwa na styczeń 2023

horoskop lew
Lew: 23 lipca - 22 sierpnia

Idealne ułożenie gwiazd zapewni Lwom poczucie bezpieczeństwa i pewności. Możesz zaufać swojemu partnerowi. Osoby samotne, powinny pamiętać, że nie ma czegoś takiego jak idealny związek. Na początku roku rozsądnie będzie przewidzieć drobne przeszkody w pracy. Zachowaj rozsądek i powstrzymaj się od wdawania w bezsensowne spory. Skoncentruj się tylko na wypełnianiu swoich obowiązków. Gwiazdy radzą: nie trać tempa i nie porzucaj swoich planów. Nie zaprzestań właściwego odżywiania się i regularnej aktywności fizycznej. Oba te elementy są niezbędne dla zachowania zdrowia. Powstrzymaj się od spożywania zbyt dużej ilości tłustych lub słodkich pokarmów. Na początku może być ciężko, ale wytrwałość w końcu się opłaci - kiedy osiągniesz pewien próg, łatwiej będzie ci wytrwać i dokonywać zdrowszych wyborów. W nagrodę za trzymanie się swoich celów, kup sobie jaką małą nagrodę. Na zimowych wyprzedażach znajdziesz idealny prezent dla siebie! 

Szczęśliwy sklep: Allegro

Horoskop zakupowy dla Panny na styczeń 2023

horoskop panna
Panna: 23 sierpnia - 22 września 

Styczeń to czas miłości dla Panny. Zamiast poddawać się samotności, przyjmij zaproszenie na imprezę karnawałową i wystaw się na widok publiczny. Obejmij Koziorożca, który jest gotowy podzielić się z Tobą swoimi uczuciami. Pamiętaj, aby otwarcie i szczerze komunikować się na temat oczekiwań. Twoje poświęcenie i zaangażowanie w pracy zostanie wkrótce docenione. Nowy rok przyniesie Pannie dobry start w przyszłość! Będziesz w świetnej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Swoją pozytywną energią, sprawisz radość Twoim przyjaciołom i członkom rodziny. Warto dzielić się pozytywnymi emocjami! Gwiazdy radzą, by Panna udała się z najbliższymi na zakupy. Wspólne poszukiwanie rabatów umocni waszą relację.  

Szczęśliwy sklep: Aldi

Horoskop zakupowy dla Wagi na styczeń 2023

horoskop waga
Waga: 23 września - 22 października

Waga powinna zastanowić się, czego naprawdę pragnie w związku. W styczniu może poczuć w swojej relacji znużenie. Gwiazdy odradzają szukania wrażeń poza domem. Takie postępowanie może być niebezpieczne i prowadzić do komplikacji i bólu serca. Waga powinna w tym miesiącu unikać biurowych intryg. Mogą one zagrozić karierze. Waga w nowym roku powinna zastanowić się nad zmianą swoich nawyków żywieniowych. Będzie to miało bardzo korzystny wpływ samopoczucie. W sklepach znajdziesz niezbędne artykuły do podtrzymywania swojego celu. To wszystko może pomóc Wadze w nawiązaniu zdrowych relacji w przyszłości. Pamiętaj o tym. Pomoże Ci to w przyszłości oprzeć się pokusie w przyszłości. 

Szczęśliwy sklep: Lewiatan

Horoskop zakupowy dla Skorpiona na styczeń 2023

horoskop skorpion
Skorpion: 23 października - 21 listopada 

Jeśli Twój partner unika spędzania z Tobą czasu i jest ciągle rozdrażniony, może to być znak, że związek dobiegł końca. Nie trać czasu i energii na walkę o relację, kiedy nie ma już w nim miłości. Rozstanie może być trudne, ale czasem jest konieczne. Dzięki temu zyskasz miejsce na nowe rzeczy w życiu. Ponadto, jeśli praca Skorpiona nie oferuje możliwości awansu, może to mieć negatywny wpływ na zaangażowanie. Warto rozważyć inne możliwości - zarówno zawodowe, jak i osobiste. Poszukaj czegoś co da ci więcej satysfakcji. Pamiętaj, że wszelkie kłopoty w życiu osobistym i zawodowym mogą odbić się na Twoim samopoczuciu emocjonalnym. Gwiazdy radzą by szukać wsparcia u przyjaciół. Podniosą cię na duchu w trudnych chwilach. Zabierz ich na wspólne zakupy. To super moment, nie tylko na polowanie promocji ale i rozmowy. W ten sposób zadbasz o siebie, ale także dasz innym szansę na zrozumienie, jak mogą cię najlepiej wspierać w trudnych chwilach.

Szczęśliwy sklep: Jysk

Horoskop zakupowy dla Strzelca na styczeń 2023

horoskop strzelec
Strzelec: 22 listopada - 21 grudnia 

Strzelce w styczniu  będą odczuwać żar namiętności. Pamiętaj jednak, aby nie mieszać fascynacji z miłością. W długotrwałych związkach nieuchronnie pojawią się surowe realia życia codziennego. W takich sytuacjach nie wolno podejmować decyzji pod wpływem emocji. Sukces jest możliwy do osiągnięcia, jeśli stworzy się plan krok po kroku. Wraz z początkiem nowego roku nadszedł odpowiedni czas, by skupić się na profilaktyce i utrzymaniu zdrowia. Priorytetem powinny być okresowe badania u lekarza pierwszego kontaktu. Wyrabianie zdrowych nawyków, takich jak spożywanie pełnowartościowych posiłków i regularna aktywność fizyczna, może Ci pomóc. Dzięki temu ożywisz zarówno umysł, jak i ciało. Dodatkowo, celem poprawy ogólnego samopoczucia powinno być zapewnienie sobie odpowiedniego odpoczynku. Brak snu może prowadzić do zmęczenia i innych dolegliwości. Gwiazdy radzą, by poszukać w sklepach czegoś, co pomoże ci podtrzymać zdrowe nawyki. Mając te wskazówki pod ręką, Strzelce z pewnością wejdą w nowy rok z pozytywną energią!

Szczęśliwy sklep: CCC

Horoskop zakupowy dla Koziorożca na styczeń 2023

horoskop koziorożec
Koziorożec: 22 grudnia - 19 stycznia 

Wraz z rozpoczęciem nowego roku Koziorożce doświadczą wielu zmian w swoim życiu prywatnym. Dzięki nowo odkrytej energii zrealizujesz plany i cele, na które wcześniej nie było czasu. W styczniu znajdziesz również więcej czasu na relaks i czerpanie z życia pełnymi garściami. Nowy rok będzie obfitował w nowe możliwości, choć prawdopodobnie będzie też dużo pracy. Na szczęście ewentualne zmiany personalne w pracy raczej nie wpłyną na pozycję zawodową. Nie ma się czym martwić. Po całym świątecznym ucztowaniu możliwe jest, że przybyło trochę dodatkowych kilogramów. Nie powinno to jednak być powodem do zmartwień. Powinniśmy zaakceptować swoje ciało takim, jakie jest. Możesz zacząć chodzić na siłownię, jeśli masz na to ochotę. Powinniśmy to robić z własnej woli, a nie pod presją innych. W ten sposób Koziorożce mogą wreszcie odzyskać wewnętrzny spokój i rozpocząć rok ze zdrowym umysłem i ciałem! W sklepach czekają na ciebie niezwykłe promocje, które poprawią twoje samopoczucie. 

Szczęśliwy sklep: IKEA

Horoskop zakupowy dla Wodnika na styczeń 2023

horoskop wodnik
Wodnik: 20 stycznia - 18 lutego

Kosmos daje Wodnikom moc szczęścia. To dobry czas, by wyciągnąć rękę i nawiązać kontakt z nowymi znajomymi. Nie bój się zrobić tego pierwszego kroku! Jeśli jesteś w stałym związku, możesz oczekiwać zrozumienia, bliskości i w końcu poczucia bezpieczeństwa. Naprawdę jesteś szczęśliwą osobą! Pracoholizmu należy jednak unikać za wszelką cenę. Może to stać się Twoim największym wrogiem, jeśli mu na to pozwolisz. Zamiast tego zwolnij i zafunduj sobie spokojny relaks. Pamiętaj, że nikt nie jest niezastąpiony, więc nie wywieraj na siebie zbyt dużej presji. Zamiast tego zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie. Długie spacery, dużo głębokiego snu i małe przyjemności na zakupach . Te proste rzeczy pomogą ci zregenerować energię fizyczną i psychiczną. Postaraj się wygospodarować na nie czas w swoim harmonogramie. Każdy człowiek potrzebuje czasu na pielęgnację siebie. Śmiało podaruj sobie trochę zasłużonego rozpieszczenia!

Szczęśliwy sklep: H&M

Horoskop zakupowy dla Ryby na styczeń 2023

horoskop ryby
Ryby: 19 lutego - 20 marca

Ryby nadszedł czas, aby skonfrontować się i zająć się wszelkimi problemami z dzieciństwa. Chociaż może się wydawać, że nie spowoduje to natychmiastowej zmiany w życiu. Ryby mają szansę w stycznie spotkać kogoś, kto przyniesie radość lub miłość na wiele lat. Zamiast tracić energię na porównywanie się z innymi ludźmi, lepiej skupić się na własnych celach. Nie próbuj kontrolować czy manipulować zachowaniem osób z otoczenia. Przed rozpoczęciem przedsięwzięcia, należy dobrze się przygotować. Unikniesz tak ewentualnych urazów i bólów. Może to być np. wcześniejsze ćwiczenie lub dokładne zbadanie tematu, żeby być jak najlepiej przygotowanym. Wkładając w te działania wystarczająco dużo wysiłku, możesz uniknąć niepewnych sytuacji. Nie wahaj się przed zakupami na zimowej wyprzedaży. Gwiazdy będą Ci sprzyjać. 

Szczęśliwy sklep: KIK

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder