• Logo
 • Gazetki
 • Produkty
 • Sklepy
 • Blog
 • Dni handlu
Reklama
Bio Family

Bio Family gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  O sieci Bio Family

  Bio Family jest polską siecią supermarketów zwracającą na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że jej klienci mogą korzystać z szerokiej gamy certyfikowanych produktów bio. Oferta sklepu nie ogranicza się przy tym wyłącznie do certyfikowanej żywności. Jego klienci mogą więc liczyć także na bio kosmetyki i bio środki czystości. Stawianie jedynie na produkty certyfikowane znajduje uzasadnienie. Dają one pewność, że to, co można kupić w sklepach Bio Family jest rzeczywiście dobre dla zdrowia. Pierwszy sklep Bio Family powstał w roku 2018 w Poznaniu. Był on też pierwszym marketem, w którym testowano innowacyjne rozwiązanie technologiczne, jakim okazała się obsługa 24/7. Dziś taki standard obowiązuje zresztą we wszystkich sklepach Bio Family, z których można korzystać na terenie naszego kraju.

  Firma Bio Market Polska ma ambitne plany. Jej celem jest obecność zarówno na terenie Warszawy, jak i w Krakowie, Katowicach oraz w Trójmieście. Na otwarcie kolejnych sklepów oczekują także zadowoleni klienci z Wrocławia i Poznania.

  Sieć planuje, że jej dalszy rozwój będzie się opierał o system franczyzowy, a sklepy pojawią się nie tylko w galeriach handlowych, ale i w tak zwanych retail parkach. Możemy też spodziewać się takich, które będą obiektami wolnostojącymi. Przeciętna powierzchnia takich lokali wahać się ma w granicach od 500 do 700 metrów kwadratowych. Nie zmieni się też w najbliższym czasie profil sklepów. Nadal będą to supermarkety, w których na klientów będzie czekać żywność ekologiczna i zdrowa, posiadająca odpowiednie certyfikaty.

   

  Aktualne gazetki promocyjne Bio Family

  Bio Family dla zdrowia Bio Family
  7 kwi - 6 maj 2021
  Gazetka Bio Family

  Aktualna gazetka sieci Bio Family

  Reklama

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge
  LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.