Reklama
Auchan Supermarket

Auchan Supermarket gazetki promocyjne

Ocena: 4.0 - 58 głosów

Auchan Supermarket o sieci

Auchan jest francuską siecią sklepów prowadzących działalność także poza Francją. W 1996 roku sieć otworzyła pierwszy hipermarket w Polsce. Jako pierwsi zakupy w nim mogli zrobić mieszkańcy Warszawy i Piaseczna. Obecnie pod marką Auchan działają supermarkety i sklepy osiedlowe Moje Auchan. 15 listopada 2017 roku został otwarty pierwszy w Polsce Auchan Supermarket. Obecnie działa ich już trzydzieści trzy. Auchan Supermarket to sklepy, których powierzchnia wynosi od jednego do dwóch tysięcy metrów kwadratowych.

Klienci mogą w nich zakupić nie tylko standardowe produkty pakowane. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów, w ofercie Auchan Supermarket znalazł się także targ rybny, targ wędlin, świeżo wypiekane pieczywo, bazar owocowo-warzywny i szeroki wybór produktów na wagę. Smakosze mogą wybrać coś z szerokiej oferty tradycyjnych wędlin. Cukiernia oferuje nie tylko torty i ciasta w standardowym menu, ale także przyjmuje zamówienia.

Z aktualnymi promocjami klienci mogą zapoznać się między innymi poprzez aplikację Auchan oraz w gazetkach promocyjnych Auchan. Oferta sieci jest tak szeroka, że każdy kupi to, czego aktualnie potrzebuje.

Auchan Supermarket aktualne gazetki promocyjne

Przesmaczne oferty w Auchan Supermarket Auchan Supermarket
4 - 10 sie 2022
Gazetka Auchan Supermarket

W najnowszej gazetce Auchan Supermarket Przesmaczne oferty w Auchan Supermarket obowiązującej 2022-08-04 - 2022-08-10 zwróć uwagę na atrakcyjne produkty: Ziemniaki Auchan w cenie 1,28 zł i inne.

Auchan Supermarket sklepy w Twojej okolicy

Auchan Supermarket sklepy według miast

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.