Reklama
ding ad-box placeholder
Auchan Supermarket

Auchan Supermarket gazetki promocyjne

Ocena: 4.1 - 109 głosów

Auchan Supermarket o sieci

Auchan jest francuską siecią sklepów prowadzących działalność także poza Francją. W 1996 roku sieć otworzyła pierwszy hipermarket w Polsce. Jako pierwsi zakupy w nim mogli zrobić mieszkańcy Warszawy i Piaseczna. Obecnie pod marką Auchan działają supermarkety i sklepy osiedlowe Moje Auchan. 15 listopada 2017 roku został otwarty pierwszy w Polsce Auchan Supermarket. Obecnie działa ich już trzydzieści trzy. Auchan Supermarket to sklepy, których powierzchnia wynosi od jednego do dwóch tysięcy metrów kwadratowych.

Klienci mogą w nich zakupić nie tylko standardowe produkty pakowane. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów, w ofercie Auchan Supermarket znalazł się także targ rybny, targ wędlin, świeżo wypiekane pieczywo, bazar owocowo-warzywny i szeroki wybór produktów na wagę. Smakosze mogą wybrać coś z szerokiej oferty tradycyjnych wędlin. Cukiernia oferuje nie tylko torty i ciasta w standardowym menu, ale także przyjmuje zamówienia.

Z aktualnymi promocjami klienci mogą zapoznać się między innymi poprzez aplikację Auchan oraz w gazetkach promocyjnych Auchan. Oferta sieci jest tak szeroka, że każdy kupi to, czego aktualnie potrzebuje.

Magia świąt trwa w Auchan SupermarketAuchan Supermarket
-

Gazetka Auchan Supermarket

W obecnej ofercie handlowej Auchan Supermarket Magia świąt trwa w Auchan Supermarket ważnej od 2023-11-30 - 2023-12-06 okazja tanich zakupów: Dawtona Barszcz czerwony 1,1 l w cenie 2,99 zł taniej o -9%, Szynka w cenie 12,99 zł taniej o 8%, Sierpc Ser królewski plastry 150 g w cenie 5,99 zł, Lurpak Masło klasyczne 200 g w cenie 6,49 zł, Uszka Kotwica w cenie 8,99 zł, Śliwki suszone w cenie 18,99 zł, Lavazza Qualità Oro Perfect Symphony Kawa ziarnista 1000 g w cenie 56,99 zł i inne.

Auchan Supermarket sklepy według miast

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Auchan Supermarket?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Auchan Supermarket można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Auchan Supermarket publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Auchan Supermarket publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Auchan Supermarket?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Auchan Supermarket jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Auchan Supermarket w Polsce?

  Sieć Auchan Supermarket obecnie posiada 47 sklepów w Polsce. Sieć Auchan Supermarket stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Auchan Supermarket?

  Godziny otwarcia sklepów Auchan Supermarket mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Auchan Supermarket?

  Sklepy sieci Auchan Supermarket znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Auchan Supermarket sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Auchan Supermarket?

  W gazetkach sieci Auchan Supermarket zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Magia świąt trwa w Auchan Supermarket" obowiązującej od 2023-11-30 do 2023-12-06 do są promocje na: Lavazza Qualità Oro Perfect Symphony Kawa ziarnista 1000 g , Szynka, Lurpak Masło klasyczne 200 g, Sierpc Ser królewski plastry 150 g, Uszka Kotwica, Śliwki suszone
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.