Reklama
ding ad-box placeholder
Almatur

Almatur gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  Almatur o sieci

  Almatur jest jedną z najstarszych firm turystycznych działających w Polsce, założono ją w 1956 roku. Firma zaczęła swoją działalność od organizacji wycieczek akademickich. Firma niejednokrotnie wygrywała nagrody, jako jedna z najlepszych agencji turystycznych. Almatur należy do najpopularniejszych i największych organizacji turystycznych, takich jak: World Youth Student & Educational Travel Confederation, WYSE Work Abroad, ISIC oraz do Polskiej Izby Turystyki.

  W ofercie firmy znajdziemy ponad 500 propozycji podróży do różnych części świata. Almatur jest najlepszą agencją turystyczną organizującą wyjazdu do obozów młodzieżowych. Oferta zawiera różne tematyczne obozy, które proponują całą gamę aktywności. Agencja turystyczna oferuje również kursy językowe z wyjazdem do innego kraju.

  Almatur posiada własne katalogi, które przedstawiają pewną ofertę w atrakcyjnych cenach. W katalogu znajdziemy wyczerpującą informację o proponowanej wycieczce. Organizacja nawiązuje współpracę z różnego rodzaju fundacjami, które pomagają młodym osobom ciekawie i aktywnie spędzić czas w obozach letnich za darmo lub w niskich cenach. Na stronie internetowej firmy znajdziemy również promocje dostępne w danym momencie. Przedstawione propozycje wyjazdu są dostępne w przystępnych cenach. Oferta jest przejrzysta, a więc każdy znajdzie coś dla siebie.

  Podróże 2023 w AlmaturAlmatur
  -

  Gazetka Almatur

  Almatur sklepy według miast

  Almatur Warszawa(woj. mazowieckie)
  Almatur Kraków(woj. małopolskie)
  Almatur Poznań(woj. wielkopolskie)
  Almatur Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Almatur Łódź(woj. łódzkie)
  Almatur Lublin(woj. lubelskie)
  Almatur Katowice(woj. śląskie)
  Almatur Białystok(woj. podlaskie)
  Almatur Częstochowa(woj. śląskie)
  Almatur Gdynia(woj. pomorskie)
  Almatur Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
  Almatur Gliwice(woj. śląskie)
  Almatur Opole(woj. opolskie)

  FAQ

  1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Almatur?

   Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Almatur można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
  2. Czy Almatur publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

   Tak, Almatur publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
  3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Almatur?

   Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Almatur jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
  4. Ile sklepów należy do sieci Almatur w Polsce?

   Sieć Almatur obecnie posiada 15 sklepów w Polsce. Sieć Almatur stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
  5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Almatur?

   Godziny otwarcia sklepów Almatur mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
  6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Almatur?

   Sklepy sieci Almatur znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Almatur sklepy w Twojej okolicy"
  7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Almatur?

   W gazetkach sieci Almatur zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Podróże 2023 w Almatur" obowiązującej od 2023-01-01 do 2023-12-31 do są promocje na:
  Reklama
  ding ad-box placeholder

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge
  Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.