Reklama
ding ad-box placeholder
Tupperware

Tupperware gazetki promocyjne

Ocena: 2.8 - 9 głosów

Tupperware o sieci

Tupperware – innowacyjna pokrywka

Tupperware powstało w 1943 roku w Stanach Zjednoczonych. Założycielem firmy był Earl Tupper. Początkowo produkty starano się sprzedać w sieci sklepów Stanley Home Products, lecz dopiero sprzedaż bezpośrednia dała najlepsze wyniki firmie. W 1960 roku firma postanowiła wejść na rynek Wielkiej Brytanii i stopniowo rozszerzała w kolejnych latach o następne kraje. Tupperware pojawiło
się w Polsce w 1995 roku.

Tupperware – praktyczne naczynia

Marka sprzedaje innowacyjne produkty, które są przeznaczone do przygotowywania, przechowywania i serwowania żywności. Projektanci stale poszerzają ofertę produktów o nowe kolekcje, które dadzą komfort w codziennym życiu. Dodatkowo naczynia stworzone przez Tupperware są wyjątkowo trwałe, wiec zostaną w rodzinie na długo. Produkty marki są poddawane licznym testom zanim trafią do produkcji.

Tupperware - promocje

Tupperware ma atrakcyjne oferty dla swoich klientek. Dowiemy się o nich z gazetek promocyjnych, która są dostępne na naszej stronie. Nowe rabatowe produkty znajdziemy co tydzień na stronie internetowej Tupperware.

Początek dobrych nawyków - TupperwareTupperware
-

Gazetka Tupperware

Tupperware tworzy wspomnienia! Tupperware
-

Gazetka Tupperware

W gazetce promocyjnej sieci Tupperware Tupperware tworzy wspomnienia! w czasie 2023-09-05 - 2024-02-29 znajduje się atrakcyjna pula towarów: Stolnica w cenie 112,90 zł, Nożyczki kuchenne w cenie 139,90 zł, Pojemnik do przechowywania w cenie 144,90 zł, Sylikonowa torba w cenie 169,90 zł, Pojemnik w cenie 194,90 zł, Miska w cenie 199,90 zł, Łyżka do lodów w cenie 199,90 zł, Pojemnik w cenie 229,90 zł, Rozdrabniacz kuchenny w cenie 239,90 zł, Szybkowar w cenie 679,90 zł i inne.

W następnej gazetce Tupperware Początek dobrych nawyków - Tupperware w czasie 2023-09-04 - 2023-10-01 możesz znaleźć takie super oferty: Pojemnik Tupperware w cenie 49,90 zł taniej o 17%, Maselniczka Tupperware w cenie 33,90 zł taniej o 25%, Pojemnik Tupperware w cenie 47,90 zł taniej o 21%, Łyżka silikonowa Tupperware w cenie 34,90 zł taniej o 31%, Szczypce kuchenne Tupperware w cenie 42,90 zł taniej o 29%, Pojemnik Tupperware w cenie 59,90 zł taniej o 26%, Zestaw pojemników Tupperware w cenie 74,90 zł taniej o 35%, Frytkownica Tupperware w cenie 849,00 zł i inne.

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Tupperware?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Tupperware można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Tupperware publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Tupperware publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Tupperware?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Tupperware jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Tupperware?

  W gazetkach sieci Tupperware zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Początek dobrych nawyków - Tupperware" obowiązującej od 2023-09-04 do 2023-10-01 do są promocje na: Szczypce kuchenne Tupperware, Frytkownica Tupperware, Pojemnik Tupperware, Maselniczka Tupperware, Pojemnik Tupperware, Pojemnik Tupperware
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.