Reklama
ding ad-box placeholder
Stokrotka Supermarket

Stokrotka Supermarket gazetki promocyjne

Ocena: 4.1 - 393 głosówTwoja ocena: 3.0

Stokrotka Supermarket o sieci

Stokrotka – zakupy jak z płatka

Stokrotka to sieć supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych. Firma powstała w Lublinie w 1994 roku, lecz dopiero od 2000 roku znamy ją pod obecną nazwą. Stokrotka bardzo szybko zdobyła zaufanie wśród klientów, dzięki czemu możemy cieszyć się ponad 500 sklepami na terenie Polski.

Stokrotka – tanie zakupy


Stokrotka dopasowuje ofertę do potrzeb swoich klientów, dzięki czemu zakupy stają się łatwe i przyjemne. W placówkach znajdziemy nie tylko szeroką gamę produktów spożywczych, ale również chemię do domu, środki czystości, kosmetyki oraz wyposażenie domu. Stokrotka posiada również marki własne, które cieszą się wielką popularnością wśród wszystkich klientów.

Stokrotka – promocje

Stokrotka posiada od groma produktów w atrakcyjnych cenach. O najlepszych ofertach dowiemy się z gazetki promocyjnej. Stokrotka posiada wiele akcji promocyjnych, dzięki którym klienci otrzymują produkty w jeszcze większych rabatach. Lojalni klienci mogą liczyć zawsze na nowe atrakcyjne zniżki.

Rabaty w Stokrotka Supermarket Stokrotka Supermarket
-

Gazetka Stokrotka Supermarket

Stokrotka przedstawia kolekcje alkoholi
Treści dla osób pełnoletnich
Stokrotka Supermarket
-

Gazetka Stokrotka Supermarket

W bieżącej ofercie handlowej sieci Stokrotka Supermarket Rabaty w Stokrotka Supermarket obowiązującej 2024-02-21 - 2024-02-28 zwróć uwagę na atrakcyjne produkty: Krakus Parówki z szynki wieprzowe 200 g w cenie 5,99 zł taniej o 10%, Ser Mońki w cenie 2,79 zł taniej o 21%, Polędwica Duda w cenie 1,69 zł taniej o 33%, Słonina wieprzowa w cenie 8,99 zł taniej o 11%, Szynka Olewnik w cenie 3,99 zł taniej o 21%, Mintaj Nord Capital w cenie 1,29 zł, Wątróbka Polski w cenie 5,99 zł taniej o 26%, Kaszka Mlekovita w cenie 2,42 zł, Łaciaty Serek śmietankowy naturalny 135 g w cenie 2,99 zł, Dorsz Abramczyk w cenie 3,39 zł i inne

Stokrotka Supermarket sklepy według miast

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Stokrotka Supermarket?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Stokrotka Supermarket można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Stokrotka Supermarket publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Stokrotka Supermarket publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Stokrotka Supermarket?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Stokrotka Supermarket jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Stokrotka Supermarket w Polsce?

  Sieć Stokrotka Supermarket obecnie posiada 446 sklepów w Polsce. Sieć Stokrotka Supermarket stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Stokrotka Supermarket?

  Godziny otwarcia sklepów Stokrotka Supermarket mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Stokrotka Supermarket?

  Sklepy sieci Stokrotka Supermarket znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Stokrotka Supermarket sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Stokrotka Supermarket?

  W gazetkach sieci Stokrotka Supermarket zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Stokrotka przedstawia kolekcje alkoholi " obowiązującej od 2024-02-01 do 2024-02-28 do są promocje na: Wódka Sobieski, Wyborowa Wódka 500 ml, Wódka Biały Bocian, Wódka Saska, Wódka Jarzębiak, Wódka Adam Mickiewicz
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.