Reklama
ding ad-box placeholder
Stokrotka Express

Stokrotka Express gazetki promocyjne

Ocena: 4.0 - 66 głosów

Stokrotka Express o sieci

Stokrotka Express to innowacyjny projekt powstały w ramach formatu sklepów Stokrotka. To nic innego, jak połączenie nowoczesnego podejścia do handlu i zaspokajania rosnących oczekiwań klientów. Placówki są bardzo zróżnicowane (dysponują powierzchnią na poziomie od 60 do 120 metrów kwadratowych).

Stokrotka Express stawia na doświadczenie i wysokie kwalifikacje zawodowe sprzedawców. Klienci w dowolnym momencie otrzymają odpowiedzi na postawione sprzedawcom pytania. Poza tym warto docenić wprowadzanie nowoczesnych technologii, które umożliwiają klientom robienie ekspresowych i bardzo komfortowych zakupów. W sklepach znajdzie się wszystkie produkty pierwszej potrzeby, które ułatwią domownikom codzienne funkcjonowanie. Stokrotka Express charakteryzuje się dłuższymi godzinami otwarcia, szeroką ofertą gastronomiczną oraz różnorakością usług dodatkowych.

W razie potrzeby partnerzy biznesowi mogą skorzystać z rozbudowanego zaplecza analitycznego oraz marketingowego. Nikt nie zostanie pozostawiony w potrzebie. Sprzedawcy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz bogatym doświadczeniem. To gwarancja pełnego profesjonalizmu oraz przyjemności z robienia zakupów. Każdy klient będzie zadowolony z oferowanych usług. 

Stokrotka Express - oferta handlowaStokrotka Express
-

Gazetka Stokrotka Express

W bieżącej gazetce promocyjnej sieci Stokrotka Express Stokrotka Express - oferta handlowa ukazującej się w 2023-05-25 - 2023-05-31 zwróć uwagę na atrakcyjne produkty: Woda mineralna Żywiec zdrój w cenie 3,39 zł, Crunchips X-Cut Chipsy ziemniaczane solony 140 g w cenie 6,59 zł, Bombonierka Raffaello w cenie 10,99 zł, Lody Bracia Koral w cenie 14,99 zł i inne.

Stokrotka Express sklepy według miast

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Stokrotka Express?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Stokrotka Express można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Stokrotka Express publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Stokrotka Express publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Stokrotka Express?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Stokrotka Express jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Stokrotka Express w Polsce?

  Sieć Stokrotka Express obecnie posiada 96 sklepów w Polsce. Sieć Stokrotka Express stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Stokrotka Express?

  Godziny otwarcia sklepów Stokrotka Express mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Stokrotka Express?

  Sklepy sieci Stokrotka Express znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Stokrotka Express sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Stokrotka Express?

  W gazetkach sieci Stokrotka Express zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Stokrotka Express - oferta handlowa" obowiązującej od 2023-05-25 do 2023-05-31 do są promocje na: Lody Bracia Koral, Bombonierka Raffaello, Crunchips X-Cut Chipsy ziemniaczane solony 140 g, Woda mineralna Żywiec zdrój
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.