Społem Olsztyn

Społem Olsztyn gazetki promocyjne

  Ocena: 4.7 - 7 głosówTwoja ocena: 0.0

  Społem Olsztyn o sieci

  Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Olsztynie – firma z tradycjami

  Spółdzielnia została założona w 1945 roku, ma więc bogate doświadczenia w każdym rodzaju systemu gospodarczego. Pozwala to spełniać oczekiwania klientów i kontrahentów, a dla wzmocnienia swojej pozycji na rynku z dniem 1 stycznia 2004 r. doszło do połączenia olsztyńskiego "Społem" z innymi podobnymi podmiotami – "Społem" PSS w Kętrzynie, "Społem" PSS w Mrągowie oraz Spółdzielnią Handlową Alfa. Dnia 1 stycznia roku 2006 zaś przejęte zostało „Społem” PSS w Szczytnie i obecnie wszystkie przedsiębiorstwa funkcjonują pod egidą "Społem" PSS w Olsztynie.

  Spółdzielnia prowadzi działalność zarówno hurtową, jak i detaliczną i w obu typach działalności gwarantuje:

  - duży wybór towarów renomowanych marek,
  - miłą i fachową obsługę,
  - atrakcyjne ceny,
  - zakupy w nowoczesnych i klimatyzowanych placówkach.

  Działalność detaliczną Społem Olsztyn prowadzi poprzez ponad 40 placówek w branżach spożywczej i przemysłowej w miastach : Olsztyn, Kętrzyn, Mrągowo oraz Szczytno. Najpopularniejszymi placówkami są: Aksamitka, Bławatek, Bratek, Dalia, Gama, Jagoda, Kalina, Ludwik, Maciejka, Malwa, Miłek, Nemezja, Niezapominajka, Nina, Student, Wanda oraz Wrzos.

  Społem Olsztyn wprowadza szereg promocji oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz wydaje cykliczne gazetki handlowe informujące o aktualnych ofertach. Z dniem 2 stycznia 2020 roku w Spółdzielni został wprowadzony program lojalnościowy o nazwie Karta Klienta Społem znaczy Razem. Karta dotyczy wszystkich placówek firmy. Aby dołączyć do programu należy jedynie odebrać Kartę w jednym ze sklepów, a następnie zarejestrować ją na stronie internetowej Spółdzielni w zakładce Rejestracja Społem Znaczy Razem.

  Placówki "Społem" PSS w Olsztynie honorują:

  - kupony SODEXO PASS,
  - kupony BONUS SYSTEMS,
  - kupony Ticket Restaurant oraz Top Premium.

  Mega okazje! - Społem OlsztynSpołem Olsztyn
  -

  Gazetka Społem Olsztyn

  Reklama

  W ofercie handlowej sieci Społem Olsztyn Mega okazje! - Społem Olsztyn ważnej od 2024-07-11 - 2024-07-23 zwróć uwagę na atrakcyjne produkty: Bakalland Popcorn solony 90 g w cenie 2,79 zł, Worki na śmieci Anna Zaradna w cenie 3,59 zł, Smakowita Margaryna śmietankowy smak 450 g w cenie 3,99 zł, Président Ser Brie oliwka 125 g w cenie 6,49 zł, Velvet Boost Ręcznik papierowy w cenie 10,99 zł, Flaki wołowe Pudliszki w cenie 12,99 zł, Big Milk Lody smak bakalia 900 ml w cenie 14,99 zł, Kiełbasa podwawelska Swojscy w cenie 21,59 zł, Parówki Sokołów w cenie 27,99 zł i inne

  Społem Olsztyn sklepy według miast

  Społem Olsztyn Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
  Społem Olsztyn Iława(woj. warmińsko-mazurskie)
  Społem Olsztyn Szczytno(woj. warmińsko-mazurskie)
  Społem Olsztyn Mrągowo(woj. warmińsko-mazurskie)
  Społem Olsztyn Kętrzyn(woj. warmińsko-mazurskie)

  FAQ

  1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Społem Olsztyn?

   Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Społem Olsztyn można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
  2. Czy Społem Olsztyn publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

   Tak, Społem Olsztyn publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
  3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Społem Olsztyn?

   Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Społem Olsztyn jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
  4. Ile sklepów należy do sieci Społem Olsztyn w Polsce?

   Sieć Społem Olsztyn obecnie posiada 40 sklepów w Polsce. Sieć Społem Olsztyn stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
  5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Społem Olsztyn?

   Godziny otwarcia sklepów Społem Olsztyn mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
  6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Społem Olsztyn?

   Sklepy sieci Społem Olsztyn znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Społem Olsztyn sklepy w Twojej okolicy"
  7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Społem Olsztyn?

   W gazetkach sieci Społem Olsztyn zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Mega okazje! - Społem Olsztyn" obowiązującej od 2024-07-11 do 2024-07-23 do są promocje na: Bakalland Popcorn solony 90 g, Smakowita Margaryna śmietankowy smak 450 g, Président Ser Brie oliwka 125 g, Flaki wołowe Pudliszki, Big Milk Lody smak bakalia 900 ml, Parówki Sokołów
  Reklama