Reklama
ding ad-box placeholder
Społem Olsztyn

Społem Olsztyn gazetki promocyjne

Ocena: 4.8 - 4 głosy

Społem Olsztyn o sieci

Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Olsztynie – firma z tradycjami

Spółdzielnia została założona w 1945 roku, ma więc bogate doświadczenia w każdym rodzaju systemu gospodarczego. Pozwala to spełniać oczekiwania klientów i kontrahentów, a dla wzmocnienia swojej pozycji na rynku z dniem 1 stycznia 2004 r. doszło do połączenia olsztyńskiego "Społem" z innymi podobnymi podmiotami – "Społem" PSS w Kętrzynie, "Społem" PSS w Mrągowie oraz Spółdzielnią Handlową Alfa. Dnia 1 stycznia roku 2006 zaś przejęte zostało „Społem” PSS w Szczytnie i obecnie wszystkie przedsiębiorstwa funkcjonują pod egidą "Społem" PSS w Olsztynie.

Spółdzielnia prowadzi działalność zarówno hurtową, jak i detaliczną i w obu typach działalności gwarantuje:

- duży wybór towarów renomowanych marek,
- miłą i fachową obsługę,
- atrakcyjne ceny,
- zakupy w nowoczesnych i klimatyzowanych placówkach.

Działalność detaliczną Społem Olsztyn prowadzi poprzez ponad 40 placówek w branżach spożywczej i przemysłowej w miastach : Olsztyn, Kętrzyn, Mrągowo oraz Szczytno. Najpopularniejszymi placówkami są: Aksamitka, Bławatek, Bratek, Dalia, Gama, Jagoda, Kalina, Ludwik, Maciejka, Malwa, Miłek, Nemezja, Niezapominajka, Nina, Student, Wanda oraz Wrzos.

Społem Olsztyn wprowadza szereg promocji oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz wydaje cykliczne gazetki handlowe informujące o aktualnych ofertach. Z dniem 2 stycznia 2020 roku w Spółdzielni został wprowadzony program lojalnościowy o nazwie Karta Klienta Społem znaczy Razem. Karta dotyczy wszystkich placówek firmy. Aby dołączyć do programu należy jedynie odebrać Kartę w jednym ze sklepów, a następnie zarejestrować ją na stronie internetowej Spółdzielni w zakładce Rejestracja Społem Znaczy Razem.

Placówki "Społem" PSS w Olsztynie honorują:

- kupony SODEXO PASS,
- kupony BONUS SYSTEMS,
- kupony Ticket Restaurant oraz Top Premium.

Jesienne korzyści w Społem Olsztyn Społem Olsztyn
-

Gazetka Społem Olsztyn

W bieżącej gazetce promocyjnej sieci Społem Olsztyn Jesienne korzyści w Społem Olsztyn w dniach 2023-09-28 - 2023-10-09 możesz znaleźć takie super oferty: Jurajska Naturalna woda mineralna gazowana 1,5 l w cenie 1,79 zł, Piątnica Mleko wiejskie świeże 2,0% 1 l w cenie 3,35 zł, Lay's Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami 125 g w cenie 6,99 zł, Toffifee Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie 125 g (15 sztuk) w cenie 8,99 zł, Prima Finezja Kawa mielona 250 g w cenie 9,99 zł, Pasztet Indykpol w cenie 13,99 zł, Pasztet Sokołów w cenie 24,99 zł, Kiełbasa Sokołów w cenie 26,99 zł, Ser Ryki w cenie 35,99 zł, Czajnik Florina w cenie 59,99 zł i inne.

Społem Olsztyn sklepy według miast

Społem Olsztyn Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Społem Olsztyn Iława(woj. warmińsko-mazurskie)
Społem Olsztyn Szczytno(woj. warmińsko-mazurskie)
Społem Olsztyn Mrągowo(woj. warmińsko-mazurskie)
Społem Olsztyn Kętrzyn(woj. warmińsko-mazurskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Społem Olsztyn?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Społem Olsztyn można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Społem Olsztyn publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Społem Olsztyn publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Społem Olsztyn?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Społem Olsztyn jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Społem Olsztyn w Polsce?

  Sieć Społem Olsztyn obecnie posiada 47 sklepów w Polsce. Sieć Społem Olsztyn stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Społem Olsztyn?

  Godziny otwarcia sklepów Społem Olsztyn mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Społem Olsztyn?

  Sklepy sieci Społem Olsztyn znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Społem Olsztyn sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Społem Olsztyn?

  W gazetkach sieci Społem Olsztyn zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Jesienne korzyści w Społem Olsztyn " obowiązującej od 2023-09-28 do 2023-10-09 do są promocje na: Toffifee Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie 125 g (15 sztuk), Ser Ryki, Piątnica Mleko wiejskie świeże 2,0% 1 l, Prima Finezja Kawa mielona 250 g, Lay's Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami 125 g, Jurajska Naturalna woda mineralna gazowana 1,5 l
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.