• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Słoneczko

Słoneczko gazetki promocyjne

Ocena: 3.8 - 4 głosy

O sieci Słoneczko

Słoneczko - najlepsze promocje

Słoneczko to sieć sklepów, które można znaleźć w wielu miastach Polski. Sieć sklepów powstała w 2002 roku i od tego czasu szybko się rozwija. Średnia powierzchnia sprzedażowa sklepów sieci to 100 m2, a liczba pozycji asortymentowych to 3-8 tysięcy produktów. Sklepy Słoneczko charakteryzują się miłą atmosferą i przyjazną obsługą.

Słoneczko - zawsze świeże i smaczne produkty

Słoneczko cechuje się szerokim wyborem produktów spożywczych i przemysłowych. W sklepach sieci można znaleźć świeże mięso i wędliny, dojrzałe i zdrowe warzywa oraz słodkie owoce. Oferta sklepu również proponuje różnorodne słodycze i przekąski oraz napoje, w tym alkohole. 

Słoneczko - gazetki promocyjne i promocje

Sieć sklepów wypuszcza gazetki promocyjne specjalnie dla każdego z województw. Nie zważając na różnicę w ofercie, sklepy Słoneczko oferują liczne promocje i zniżki na cały asortyment. Firma posiada produkty marki własnej w bardzo okazyjnych cenach. Na stronie internetowej sklepu można znaleźć liczne akcje i okazje cenowe.

Aktualne gazetki promocyjne Słoneczko

Brak gazetek z sieci Słoneczko
Oferta promocyjna Hala WolaHala Wola
1 - 31 mar 2021
Gazetka Hala Wola
E.Leclerc Jarosław - Ogród E.Leclerc
2 - 13 mar 2021
Gazetka E.Leclerc
E.Leclerc Ogród 2 - oferta dla wybranych sklepów  E.Leclerc
2 - 13 mar 2021
Gazetka E.Leclerc
Świętuj Dzień Kobiet z Gama!Gama
4 - 15 mar 2021
Gazetka Gama
Zakupy w Bonna Bonna
1 - 31 mar 2021
Gazetka Bonna
Przepisy na Święta od OrganicOrganic
1 mar - 3 kwi 2021
Gazetka Organic
Frac - nowe promocjeFRAC
26 lut - 6 mar 2021
Gazetka FRAC
Topaz - oferta z alkoholem
Treści dla osób pełnoletnich
Topaz
1 - 31 mar 2021
Gazetka Topaz
Promocje w Sedal Sedal
1 - 14 mar 2021
Gazetka Sedal
Dzień Kobiet w Uśmiechnięte ZakupyUśmiechnięte Zakupy
2 - 14 mar 2021
Gazetka Uśmiechnięte Zakupy
E.Leclerc Ogród 1 - oferta dla wybranych sklepów E.Leclerc
2 - 13 mar 2021
Gazetka E.Leclerc

Aktualna gazetka sieci Słoneczko

Sklepy Słoneczko w Twojej okolicy

Sklepy Słoneczko według miast

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge