Reklama
ding ad-box placeholder
Sklep Polski

Sklep Polski gazetki promocyjne: Odolanów

(pow. Ostrowski, woj. Wielkopolskie)

Ocena: 4.0 - 105 głosów

Sklep Polski o sieci

Sklep Polski – gnieźnieński sklep

Sklep Polski to sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, która powstała w 1999 roku z inicjatywy niezależnych właścicieli sklepów. Najwięcej placówek znajduje się na terenie województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego.

Sklep Polski – zakupy na polską kieszeń

Sklep Polski stale pracuje nad zapewnieniem najlepszych produktów sowim klientom. W ofercie sklepu znajdziemy duży wybór świeżych warzyw i owoców jak również produktów mięsnych i ogólnospożywczych. Dodatkowo sklep zaopatrzony jest w chemię gospodarczą. Sklep Polski posiada markę własną, w której sieć produkuje zarówno produkty spożywcze jak i produkty przemysłowe. Sklep może przygotować klientom kosze podarunkowe.

Sklep Polski – promocje

Sklep Polski posiada gazetkę promocyjną, z której dowiemy się o najlepszych, aktualnych okazjach. Dodatkowo o rabatach dowiemy się z plakatów i bilbordów. Sieć posiada program lojalnościowy. Z Kartą Stałego Klienta zyskujemy wiele obniżek. Sklep Polsk współpracuje z producentami by zyskać dla swoich konsumentów produkty o wysokiej jakości, ale z niską ceną.

Sklep Polski - nowe promocjeSklep Polski
-

Gazetka Sklep Polski

Sklep Polski sklepy według miast

Sklep Polski Poznań(woj. wielkopolskie)
Sklep Polski Katowice(woj. śląskie)
Sklep Polski Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Sklep Polski Kalisz(woj. wielkopolskie)
Sklep Polski Leszno(woj. wielkopolskie)
Sklep Polski Gniezno(woj. wielkopolskie)
Sklep Polski Piła(woj. wielkopolskie)
Sklep Polski Konin(woj. wielkopolskie)
Sklep Polski Inowrocław(woj. kujawsko-pomorskie)
Sklep Polski Sieradz(woj. łódzkie)
Sklep Polski Turek(woj. wielkopolskie)
Sklep Polski Września(woj. wielkopolskie)
Sklep Polski Krotoszyn(woj. wielkopolskie)
Sklep Polski Wągrowiec(woj. wielkopolskie)

Sklep Polski dalej o sieci

Sklep Polski - Dynamiczny rozwój

Sieć Sklep Polski rozwija się dzięki wsparciu od głównego dostawcy PHUP Gniezno Szeszycki Sp.k. Stąd, najwięcej sklepów znajduje się w Wielkopolskim, Kujawsko-Pomorskim i Lubuskim województwach. Do końca 2021 roku sieć zrzeszała 675 sklepów, w tym 40 sklepów własnych i 200 franczyzowych.

Sklep Polski - Najwyższa jakość usług

Priorytetem Sklepu Polski jest zaspokojenie potrzeb klientów poprzez zapewnienie im szerokiej gamy produktów i profesjonalnej obsługi. Współpraca z najlepszymi producentami pozwala oferować produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Sklep Polski w liczbach

 • Nakład gazetkowy: 50 tys.
 • Rok powstania: 1999
 • Liczba sklepów zrzeszonych w sieci: 666
 • Liczba franczyzobiorców w strukturach: 410
 • Franczyzobiorcy biorący udział w promocji billboardowej: 200
 • Sklepy własne: 41
 • Koordynatorzy i kierownicy regionalni: 19
 • Sklep Polski w 8 województwach
 • Współpraca z 188 producentami
 • Średni miesięczny przebieg floty: 39 000 km
 • Liczba sklepów w sieci: 666
 • Współpraca z 410 właścicielami sklepów

Sklep Polski - atrakcyjne promocje

Sklep Polski regularnie wydaje gazetki promocyjne, w których znajdziemy informacje o aktualnych promocjach i najlepszych okazjach cenowych. Informacje o rabatach można znaleźć również na plakatach i bilbordach. Sklep Polski posiada program lojalnościowy, który umożliwia posiadaczom Karty Stałego Klienta korzystanie z wielu atrakcyjnych zniżek. Dzięki ścisłej współpracy z producentami, Sklep Polski jest w stanie oferować swoim klientom produkty o wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.