Reklama
Sklep Polski

Sklep Polski gazetki promocyjne

  Ocena: 4.0 - 127 głosówTwoja ocena: 0.0

  Sklep Polski o sieci

  Sklep Polski to dynamiczna sieć detaliczna, która zrodziła się z inicjatywy niezależnych sklepów oraz PHUP Andrzej Szeszycki, lidera w handlu hurtowym artykułami FMCG w Gnieźnie. Powstała w 1999 roku, sieć miała na celu zjednoczenie sklepów w jedną organizację, zdolną do skutecznej konkurencji na rynku. Początkowo, sieć była integralną częścią PHUP Andrzej Szeszycki, ale w 2008 roku została wyodrębniona jako PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski Sp.k., który jest częścią grupy kapitałowej PHUP Gniezno.

  Gazetka promocyjna - Sklep PolskiSklep Polski
  -

  Gazetka Sklep Polski

  W obecnej gazetce promocyjnej Sklep Polski Gazetka promocyjna - Sklep Polski w dniach 2024-04-08 - 2024-04-21 znajdziesz takie okazje: Lody Ekipa w cenie 2,49 zł, Buraczki tarte Unamel w cenie 3,99 zł i inne

  Sklep Polski sklepy według miast

  Sklep Polski Poznań(woj. wielkopolskie)
  Sklep Polski Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Sklep Polski Leszno(woj. wielkopolskie)
  Sklep Polski Konin(woj. wielkopolskie)
  Sklep Polski Inowrocław(woj. kujawsko-pomorskie)
  Sklep Polski Gniezno(woj. wielkopolskie)
  Sklep Polski Września(woj. wielkopolskie)
  Sklep Polski Krotoszyn(woj. wielkopolskie)
  Sklep Polski Swarzędz(woj. wielkopolskie)
  Sklep Polski Rawicz(woj. wielkopolskie)
  Sklep Polski Koło(woj. wielkopolskie)
  Sklep Polski Nakło nad Notecią(woj. kujawsko-pomorskie)
  Sklep Polski Nowy Tomyśl(woj. wielkopolskie)

  Sklep Polski dalej o sieci

  Sklep Polski - Dynamiczny rozwój

  Sieć Sklep Polski rozwija się dzięki wsparciu od głównego dostawcy PHUP Gniezno Szeszycki Sp.k. Stąd, najwięcej sklepów znajduje się w Wielkopolskim, Kujawsko-Pomorskim i Lubuskim województwach. Do końca 2021 roku sieć zrzeszała 675 sklepów, w tym 40 sklepów własnych i 200 franczyzowych.

  Sklep Polski - Najwyższa jakość usług

  Priorytetem Sklepu Polski jest zaspokojenie potrzeb klientów poprzez zapewnienie im szerokiej gamy produktów i profesjonalnej obsługi. Współpraca z najlepszymi producentami pozwala oferować produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

  Sklep Polski w liczbach

  • Nakład gazetkowy: 50 tys.
  • Rok powstania: 1999
  • Liczba sklepów zrzeszonych w sieci: 666
  • Liczba franczyzobiorców w strukturach: 410
  • Franczyzobiorcy biorący udział w promocji billboardowej: 200
  • Sklepy własne: 41
  • Koordynatorzy i kierownicy regionalni: 19
  • Sklep Polski w 8 województwach
  • Współpraca z 188 producentami
  • Średni miesięczny przebieg floty: 39 000 km
  • Liczba sklepów w sieci: 666
  • Współpraca z 410 właścicielami sklepów

  Sklep Polski - atrakcyjne promocje

  Sklep Polski regularnie wydaje gazetki promocyjne, w których znajdziemy informacje o aktualnych promocjach i najlepszych okazjach cenowych. Informacje o rabatach można znaleźć również na plakatach i bilbordach. Sklep Polski posiada program lojalnościowy, który umożliwia posiadaczom Karty Stałego Klienta korzystanie z wielu atrakcyjnych zniżek. Dzięki ścisłej współpracy z producentami, Sklep Polski jest w stanie oferować swoim klientom produkty o wysokiej jakości w przystępnych cenach.

  FAQ

  1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Sklep Polski?

   Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Sklep Polski można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
  2. Czy Sklep Polski publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

   Tak, Sklep Polski publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
  3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Sklep Polski?

   Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Sklep Polski jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
  4. Ile sklepów należy do sieci Sklep Polski w Polsce?

   Sieć Sklep Polski obecnie posiada 166 sklepów w Polsce. Sieć Sklep Polski stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
  5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Sklep Polski?

   Godziny otwarcia sklepów Sklep Polski mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
  6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Sklep Polski?

   Sklepy sieci Sklep Polski znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Sklep Polski sklepy w Twojej okolicy"
  7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Sklep Polski?

   W gazetkach sieci Sklep Polski zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Gazetka promocyjna - Sklep Polski" obowiązującej od 2024-04-08 do 2024-04-21 do są promocje na: Lody Ekipa, Buraczki tarte Unamel
  Reklama