Reklama
Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry gazetki promocyjne

Ocena: 3.3 - 81 głosów

Selgros Cash&Carry o sieci

Selgros Cash&Carry - hurtownia spożywczo-przemysłowa

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć sklepów, która zajmuje się hurtową sprzedażą produktów spożywczych i przemysłowych. Firma jest popularna wśród osób prowadzących własną działalność, ponieważ Selgros Cash&Carry posiada szeroką ofertę produktów spożywczych i nie tylko.

Selgros Cash&Carry - produkty spożywcze w hurtowych cenach

Firma oferuje szeroki wybór zarówno produktów spożywczych, jak i przemysłowych. Na półkach sklepu można znaleźć zarówno świeżą rybę, smaczne mięso, jak i pucharki do lodów, talerzyki oraz obrusy na stoły. Selgros Cash&Carry dostarcza towary wysokiej jakości, w sklepie można również znaleźć rzadko spotykane lub ekskluzywne artykuły.

Selgros Cash&Carry - promocje

Selgros Cash&Carry publikuje własne gazetki promocyjne. Firma posiada wiele różnych materiałów reklamowych, które przedstawiają różne oferty produktowe.Selgros Cash&Carry ma program lojalnościowy, który umożliwia uczestniczenie w różnych akcjach i wyprzedażach organizowanych przez sieć sklepów.

Selgros Cash&Carry - AmbitionSelgros Cash&Carry
-

Gazetka Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry - oferta przemysłowaSelgros Cash&Carry
-

Gazetka Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry - super oferta weekendowaSelgros Cash&Carry
-

Gazetka Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry - nowe promocje (oferta bez alkoholu)Selgros Cash&Carry
-

Gazetka Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry - oferta spożywczaSelgros Cash&Carry
-

Gazetka Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry - markowe produktySelgros Cash&Carry
-

Gazetka Selgros Cash&Carry

Także w innej gazetce sieci Selgros Cash&Carry Selgros Cash&Carry - super oferta weekendowa w okresie 2024-04-11 - 2024-04-13 znajduje się atrakcyjny artykuł: Bokserki w cenie 17,9 zł, Mikser Amica w cenie 32,5 zł, Mop obrotowy Vileda w cenie 79,9 zł, Grill Activa w cenie 999 zł, Szafka serwisowa O... w cenie 1 049 zł i inne

W obecnej ofercie handlowej Selgros Cash&Carry Selgros Cash&Carry - markowe produkty ukazującej się w 2024-04-11 - 2024-04-24 możliwość na tanie zakupy: 3Bit Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem mlecznym i herbatnikiem 46 g w cenie 1,55 zł, Hochland Ser kremowy ze szczypiorkiem i cebulą 90 g w cenie 2,79 zł, Mleko Mlekovita w cenie 3,49 zł, Łaciate Mleko UHT bez laktozy 3,2 % 1 l w cenie 4,19 zł, Almette Puszysty serek twarogowy śmietankowy 120 g (4 x 30 g) w cenie 4,69 zł, Ser Mlekovita w cenie 5,49 zł, JBB Bałdyga Kiełbaski śląskie wieprzowe 190 g w cenie 5,49 zł, Lunchbox Vifon w cenie 5,99 zł, Dolina Dobra Proteina+ Parówki 100 % polskiej szynki 200 g w cenie 6,49 zł, Henglein Kopytka 500 g w cenie 6,99 zł i inne

W następnej ofercie sklepów Selgros Cash&Carry Selgros Cash&Carry - Ambition ważnej od 2024-02-29 - 2024-05-22 zwróć uwagę na atrakcyjne artykuły Nóż S! w cenie 18,33 zł taniej o 50%, Nóż w cenie 30,63 zł taniej o 50%, Patelnia w cenie 49,08 zł taniej o 50%, Garnek z pokrywką w cenie 122,88 zł taniej o 50%, Brytfanna z pokrywką w cenie 146,37 zł taniej o 50% i inne

Selgros Cash&Carry sklepy według miast

Selgros Cash&Carry Warszawa(woj. mazowieckie)
Selgros Cash&Carry Kraków(woj. małopolskie)
Selgros Cash&Carry Poznań(woj. wielkopolskie)
Selgros Cash&Carry Wrocław(woj. dolnośląskie)
Selgros Cash&Carry Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Selgros Cash&Carry Radom(woj. mazowieckie)
Selgros Cash&Carry Bytom(woj. śląskie)
Selgros Cash&Carry Białki(woj. mazowieckie)
Selgros Cash&Carry Długołęka(woj. dolnośląskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Selgros Cash&Carry?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Selgros Cash&Carry można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Selgros Cash&Carry publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Selgros Cash&Carry publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Selgros Cash&Carry?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Selgros Cash&Carry jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Selgros Cash&Carry w Polsce?

  Sieć Selgros Cash&Carry obecnie posiada 19 sklepów w Polsce. Sieć Selgros Cash&Carry stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Selgros Cash&Carry?

  Godziny otwarcia sklepów Selgros Cash&Carry mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Selgros Cash&Carry?

  Sklepy sieci Selgros Cash&Carry znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Selgros Cash&Carry sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Selgros Cash&Carry?

  W gazetkach sieci Selgros Cash&Carry zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Selgros Cash&Carry - Ambition" obowiązującej od 2024-02-29 do 2024-05-22 do są promocje na: Brytfanna z pokrywką, Patelnia, Garnek z pokrywką, Nóż, Nóż S!
Reklama