Reklama
ding ad-box placeholder
Tagi

Żywiec Zdrój Niegazowany Woda źródlana 6 x 1 l - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "Żywiec Zdrój Niegazowany Woda źródlana 6 x 1 l" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Plisko - źródło z Beskidu Żywieckiego Woda poddana dopuszczonej technice traktowania powietrzem wzbogaconym w ozon. Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka nr 8/DJW/2022 dla dzieci po 1 roku życia.

Żywiec Zdrój Niegazowany Woda źródlana 6 x 1 l - gazetki promocyjne

Brak wyników

Informacje o produkcie

 1. Wartości odżywcze

  Suma składników mineralnych: 213,4 mg/l
  Sód7,8 mg/l
  Wapń36,3 mg/l
  Magnez5,3 mg/l
  Fluorki<0,1 mg/l
  Wodorowęglany121,1 mg/l
 2. Trwałość po otwarciu

  • Trwałość po otwarciu - Godziny

  Przechowywanie

  Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemrożeniem. Spożyć w ciągu 24 godzin od otwarcia.

  Rodzaj przechowywania

  • Typ - Przechowywać w temperaturze otoczenia
 3. Pozostałe informacje

  6 x 1 L

  contact_address

  ul. Borowiecka 8, 00-728 Warszawa

  O marce

  Zebraliśmy 100 % plastiku* i przekazaliśmy do recyklingu * Zebraliśmy równowartość plastiku, który wprowadziliśmy na rynek w ubiegłym roku - zobacz więcej na: postronienatury.pl

  Opis produktu

  Plisko - źródło z Beskidu Żywieckiego Woda poddana dopuszczonej technice traktowania powietrzem wzbogaconym w ozon. Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka nr 8/DJW/2022 dla dzieci po 1 roku życia.

  Kontakt

  ŻYWIEC ZDRÓJ S.A.

 4. Nazwa produktu uregulowana prawnie

  Woda źródlana.

  Cechy

  • Centrum Zdrowia Dziecka - pozytywna opinia, opinia nr 8/DJW/2022
  • codzienne źródło nawodnienia
  • jakość z natury
  • krytstaliczna górska woda źródlana

  Marka standaryzowana

  • Marka - Żywiec Zdrój

  Marka

  Żywiec Zdrój

Żywiec Zdrój Niegazowany Woda źródlana 6 x 1 l - artykuły

Brak wyników
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.