Tagi

Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w płynie 1 l - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w płynie 1 l" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Pomaga przedłużać życie ubrań* Bezpieczny do użycia na kolorowych i białych tkaninach**. * Płyn Vanish używany jako dodatek do prania pomaga przedłużać życie twoich ubrań poprzez usuwanie plam, zapobieganie farbowaniu oraz zwalczanie nieprzyjemnych zapachów. **Tkaniny codziennego użytku jak bawełna.

Reklama

Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w płynie 1 l - gazetki promocyjne

Letnie specjały - BliskiPSS Społem Zawiercie
-

Gazetka PSS Społem Zawiercie

Informacje o produkcie

 1. Składniki

  • <5 %: anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa
  • 5-15 %: związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne
 2. Przygotowanie i stosowanie

  Sposób użycia Potrzyj Nanieś produkt bezpośrednio na plamę. Potrzyj plamę. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut. Używaj płynu Vanish razem z detergentem jak w instrukcji prania. Namocz Dodaj 100 ml płynu do 4 L wody o temperaturze max. 40°C. Tkaniny kolorowe - max. 1h, tkaniny białe - max. 6h. Po namoczeniu upierz jak zwykle lub dokładnie wypłucz. Dla najlepszych rezultatów potrzyj plamę przed wypłukaniem. Upierz Wlej 100 ml płynu Vanish razem z detergentem do komory szuflady pralki. Użyj detergentu jak zwykle. Dodawaj do każdego prania. Zalecenia: - Zawsze przestrzegaj zaleceń producentów odzieży dotyczących prania. - Sprawdź trwałość kolorów, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia. - Po praniu z dodatkiem odplamiacza lub zastosowaniu go na odzież, wysusz tkaninę z daleka od bezpośredniego źródła ciepła lub słońca. - Do wstępnego usuwania plam płynem Vanish stosuj tylko ciepłą wodę. - W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów może zaistnieć potrzeba powtórzenia procesu. - Nie używać na tkaninach przeznaczonych do prania chemicznego. - Nie używaj na tkaninach czy dywanach ze skóry. - Nie używaj produktu bezpośrednio na metalowe części (np. guziki, zamki). - Przed płukaniem lub praniem zasadniczym nie wystawiaj tkaniny odplamianej płynem Vanish na bezpośrednie działanie ciepła lub światła słonecznego. - Nie pozwól na wyschnięcie płynu na tkaninie (maksymalny czas kontaktu 10 min). - Nie eksponuj produktu na słońcu.

  Rodzaj przechowywania

  • Typ - Przechowywać w temperaturze otoczenia
 3. Logotypy stron trzecich

  • Green Dot
  • Cleanright.eu

  Dodatkowe informacje

  www.rbeuroinfo.com www.cleanright.eu

  Opis produktu

  Pomaga przedłużać życie ubrań* Bezpieczny do użycia na kolorowych i białych tkaninach**. * Płyn Vanish używany jako dodatek do prania pomaga przedłużać życie twoich ubrań poprzez usuwanie plam, zapobieganie farbowaniu oraz zwalczanie nieprzyjemnych zapachów. **Tkaniny codziennego użytku jak bawełna.

  Kontakt

  RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.

 4. Podmarka

  • Podmarka - Oxi Action

  Marka standaryzowana

  • Marka - Vanish

  Cechy

  • bezchlorowy płyn wzmacniający efekty prania
  • zwalcza nieprzyjemne zapachy
  • zapobiega farbowaniu
  • usuwa plamy
  • tchnij życie w ubrania

  Marka

  Vanish

Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w płynie 1 l - artykuły

Brak wyników
Reklama