Tagi

Pomoc Ukrainie - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "pomoc Ukrainie" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Promocje Pomoc Ukrainie

Ukraina znalazła się w wyjątkowo trudnej sytuacji, Wszystko z powodu inwazji, która rozpoczęła się 24 lutego 2022 roku. Wolne i niezależne państwo zostało brutalnie zaatakowane przez federację rosyjską pod kierownictwem Władimira Putina. Sytuacja jest napięta, a jej skutki katastroficzne, nie tylko dla zaatakowanego kraju, lecz również dla większości świata, a przede wszystkim zachodu Europy. W obawie przed utratą życia i licznych bombardowań miast, setki tysięcy kobiet i dzieci od kilku dni wydostaje się z zagrożonych terenów. Napływ uchodźców dotyczy m.in. Polski, Słowacji, Rumunii i wielu innych.

Polska zaangażowała się w specjalną pomoc Ukrainie na wielu płaszczyznach. Rodacy wraz z szeregiem instytucji organizują przewozy grup uchodźców do naszych miast, noclegi, miejsca mieszkalne, dostęp do medyków, psychologów, ubrań, środków czystości czy jedzenia. W całym kraju działa kilkaset zbiórek, na które można przynosić niezbędne artykuły lub wpłacać pieniądze. Na listach znajduje się nie tylko żywność, ale też śpiwory, materace, zabawki dla dzieci, koce, pampersy leki i wiele innych.

W gazetkach promocyjnych dostępnych na Ding.pl znaleźć można mnóstwo towarów, które niezbędną są przy organizowaniu pomocy dla Ukrainy. Wiele z nich kupimy w niższych cenach niż zwykle, dzięki rabatom i obniżkom. Warto z tego korzystać robiąc zapasy dla siebie i innych. W całej akcji ważne jest też, aby zwracać na to, które produkty pochodzą z Rosji czy Białorusi. Te kraje są odpowiedzialne za agresję na poszkodowane państwo, przez co trwa bojkot wszelkich dóbr z nimi związanych. Chodzi o to, by nie dofinansowywać tych, którzy bez powodu zainicjowali wojnę.

W całym kraju poszukiwani są wolontariusze, m.in. do segregowania paczek z darami jak do punktów informacyjnych, które mają wskazywać drogę do najważniejszych miejsc i instytucji osobom z Ukrainy. Liczy się tak naprawdę każde wsparcie, jednym z wielu jest dobre słowo i podnoszenie przyjeżdżających ludzi na duchu.

Obecnie nie posiadamy produktów i gazetek z tagiem "pomoc Ukrainie". Sprawdź podobne oferty:

Reklama

Pomoc Ukrainie - gazetki promocyjne

Brak wyników

Pomoc Ukrainie - artykuły

Reklama