Tagi

Gripex Control Duo Tabletki powlekane 8 sztuk - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "Gripex Control Duo Tabletki powlekane 8 sztuk" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Paracetamolum + Coffeinum 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane Wskazania Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: - gorączka - bóle gardła - bóle mięśniowe i kostno-stawowe - złe samopoczucie - zmęczenie - osłabienie uwagi. Bóle o różnym pochodzeniu: - głowy, w tym migrena - mięśni - zębów - nerwobóle - bóle menstruacyjne - kostno-stawowe - pooperacyjne i pourazowe. OTC - Lek wydawany bez recepty.

Obecnie nie posiadamy produktów i gazetek z tagiem "Gripex Control Duo Tabletki powlekane 8 sztuk". Sprawdź podobne oferty:

Reklama

Gripex Control Duo Tabletki powlekane 8 sztuk - gazetki promocyjne

Brak wyników

Informacje o produkcie

  1. Składniki

    1 tabletka powlekana zawiera substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg oraz substancje pomocnicze, w tym sorbitol, tartrazyna (E 102), glukoza

  2. Warunki przechowywania

    • Maks. temp. °C - 25

    Przechowywanie

    Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed wilgocią.

    Przygotowanie i stosowanie

    Dawkowanie i droga podania Podanie doustne. Lek ma postać tabletki, którą można połknąć lub rozpuścić w połowie szklanki wody i wypić. Dorośli i młodzież o masie ciała powyżej 65 kg: 1-2 tabletki co 4 godziny. Nie należy stosować więcej niż 8 tabletek na dobę. Dorośli i młodzież o masie ciała od 43 kg do 65 kg: 1 tabletka co 4 godziny. Nie należy stosować więcej niż 6 tabletek na dobę. Dorośli i młodzież o masie ciała od 33 kg do 43 kg: 1 tabletka co 6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 tabletki na dobę. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

    Rodzaj przechowywania

    • Typ - Przechowywać w temperaturze otoczenia
  3. Opis produktu

    Paracetamolum + Coffeinum 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane Wskazania Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: - gorączka - bóle gardła - bóle mięśniowe i kostno-stawowe - złe samopoczucie - zmęczenie - osłabienie uwagi. Bóle o różnym pochodzeniu: - głowy, w tym migrena - mięśni - zębów - nerwobóle - bóle menstruacyjne - kostno-stawowe - pooperacyjne i pourazowe. OTC - Lek wydawany bez recepty.

    Kontakt

    US Pharmacia Sp. z o.o.

  4. Marka standaryzowana

    • Marka - Gripex

    Cechy

    • łagodzenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, ból głowy, ból gardła, bóle mięśni i stawów, złe samopoczucie i zmęczenie
    • rozpuścić lub połknąć

    Marka

    Gripex

  5. Informacje farmaceutyczne

    • Pharmacy Information URL - https://rejestrymedyczne.ezdrowie.gov.pl/api/rpl/medicinal-products/44333/leaflet
    • Lek na receptę - Nie

Gripex Control Duo Tabletki powlekane 8 sztuk - artykuły

Brak wyników
Reklama