• Logo
  • Gazetki
  • Produkty
  • Sklepy
  • Blog
  • Dni handlu
Reklama
Tagi

Deskorolka

Dodaj frazę "deskorolka" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Deskorolka to po prostu deska wykonana ze sklejki pokrytej papierem ściernym. Posiada cztery kółka i osiem łożysk przymocowanych do dwóch trucków (osiek). Deskorolka używana jest w celach rekreacyjnych oraz do wykonywania, często niebezpiecznych ewolucji. Pierwsza deskorolka pojawiła się w Kaliforni w latach 30-tych XX wieku. Głównym elementem deskorolki jest deck zapewniający miejsce na nogi. Z deskorolek korzystają zarówno chłopcy jak i dziewczyny. Wykorzystywana jest zazwyczaj latem, kiedy pogoda pozwala na spędzanie wolnego czasu na powietrzu, z dala od komputera. Deskorolki znajdziemy na pewno w sklepach sportowych typu Decathlon, Intersport, ale bywają czasami dostępne w Smyku, czy po prostu w hipermarkecie, np. Carrefour.

Deskorolka - gazetki promocyjne

Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
10 - 13 maj 2021
Gazetka Biedronka
Carrefour gotowy na MajówkęCarrefour
20 kwi - 8 maj 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - u nas już lato!Carrefour
11 - 29 maj 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - płać mniejCarrefour
4 - 15 maj 2021
Gazetka Carrefour
Urodziny w Hebe!Hebe
6 - 19 maj 2021
Gazetka Hebe
Płać mniej w Carrefour MarketCarrefour Market
4 - 15 maj 2021
Gazetka Carrefour Market
Carrefour - płać mniejCarrefour
4 - 15 maj 2021
Gazetka Carrefour
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.