• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Tagi

Śledzie

Dodaj frazę "śledzie" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Śledzie jako ryby żyjące w morzu stanowią częsty cel połowów i, co za tym idzie, lubiany i niezbyt drogi produkt spożywczy. Cechują się łatwością przechowywania po zasoleniu. Podawane zwykle na zimno z dodatkiem cebuli, czasem też jabłka lub warzyw oraz sosów są popularnym daniem na rodzinnych stołach. Dostępne są również w formie konserw i marynat. Po śledzie warto udać się do dobrego sklepu rybnego lub do marketu takiego jak Kaufland czy Tesco. Aktualną ofertę cen prezentują wydawane regularnie gazetki promocyjne.

Śledzie - gazetki promocyjne

Okazje tygodnia w AldiAldi
28 wrze - 3 paź 2020
Gazetka Aldi
Szalone ceny w Twoim Markecie!Twój Market
30 wrze - 6 paź 2020
Gazetka Twój Market
Oferta handlowa PSS Stalowa Wola!PSS Stalowa Wola
21 wrze - 4 paź 2020
Gazetka PSS Stalowa Wola
Impreza niskich cen w Carrefour Carrefour
29 wrze - 3 paź 2020
Gazetka Carrefour
hit
Najniższe ceny tylko w Dino!Dino
30 wrze - 6 paź 2020
Gazetka Dino
Brak artykułów na temat "śledzie". Zobacz inne artykuły:

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge