Reklama
ding ad-box placeholder
Tagi

Cydr Lubelski klasyczny 750 ml - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "Cydr Lubelski klasyczny 750 ml" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Cydr Lubelski Klasyczny powstaje na Lubelszczyźnie. Wytwarzamy go ze świeżo tłoczonego soku z polskich jabłek, które nadają mu złoty kolor i przyjemny owocowy aromat. Fermentację cydru prowadzimy w kontrolowanej temperaturze. Delikatne bąbelki nadają mu orzeźwiającej lekkości. Nie jest wytwarzany z koncentratu.

Cydr Lubelski klasyczny 750 ml - gazetki promocyjne

Kaufland - barek gotowy na wiosnę!
Treści dla osób pełnoletnich
Kaufland
-

Gazetka Kaufland

Informacje o produkcie

 1. Informacje o alergenach

  Produkt bezglutenowy. Zawiera siarczyny.

 2. Dolna granica wieku

  • Ustawowa - rok/lata/lat

  Rodzaj przechowywania

  • Typ - Przechowywać w temperaturze otoczenia
 3. Objętość alkoholu. Inny tekst

  4,5 % obj.

  Ogólne dane dotyczące alkoholu

  • Wskazówki dotyczące degustacji - Wytwarzany jest ze świeżo wyciśniętego soku z polskich jabłek, które nadają mu złoty kolor i przyjemny owocowy aromat. Delikatne bąbelki nadają mu orzeźwiającej lekkości.
  • Alkohol wg objętości - 4.5
 4. Zalecenia dla alergików

  • Dwutlenek siarki / siarczyny - Zawiera
  • Zboża zawierające gluten - Nie zawiera
 5. Dodatkowe informacje

  www.cydrlubelski.pl www.facebook.com/CydrLubelski

  O producencie

  Używamy wyłącznie świeżo tłoczonego soku

  Opis produktu

  Cydr Lubelski Klasyczny powstaje na Lubelszczyźnie. Wytwarzamy go ze świeżo tłoczonego soku z polskich jabłek, które nadają mu złoty kolor i przyjemny owocowy aromat. Fermentację cydru prowadzimy w kontrolowanej temperaturze. Delikatne bąbelki nadają mu orzeźwiającej lekkości. Nie jest wytwarzany z koncentratu.

  Kontakt

  AMBRA BRANDS Sp. z o.o.

 6. Nazwa produktu uregulowana prawnie

  Cydr słodki półmusujący.

  Marka standaryzowana

  • Marka - Cydr Lubelski

  Cechy

  ze świeżo wyciśniętego soku z polskich jabłek

  Marka

  Cydr Lubelski

Cydr Lubelski klasyczny 750 ml - artykuły

Brak wyników
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.