Reklama
Tagi

Bombonierka - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "bombonierka" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Promocje Bombonierka
Słodycze to upominek, który chętnie zabieramy ze sobą idąc do kogoś w odwiedziny. Słodycze są upominkiem neutralnym i uniwersalnym. Sprawdzają się zwłaszcza w sytuacji, gdy nie znamy gustów obdarowywanej osoby. Jeśli wybieramy się w odwiedziny i nie wiemy, czy pani domu jest miłośniczką kawy, jeśli nie mamy pewności, że pan domu na pewno jest miłośnikiem jazzu, zamiast paczki kawy lub płyty, przynieśmy słodycze. Jeśli nawet okaże się, że nie trafiliśmy w słodkie gusta obdarowywanego, słodkim upominkiem gospodarz będzie mógł poczęstować swoich gości. Jaką jednak bombonierkę kupić? Bombonierkę warto wybrać dopasowaną do okoliczności. Na chrzest, I komunię czy weselę możemy wybrać bombonierkę specjalnie przeznaczoną na jedną z tych okazji.

Bombonierka - gazetki promocyjne

Ale tydzień w Biedronce!    Biedronka
26 maj - 1 cze 2022
Gazetka Biedronka
Fala lodowych pyszności w ŻabceŻabka
25 maj - 7 cze 2022
Gazetka Żabka
Coś dla Dziecka i Matki w Stokrotce Stokrotka Supermarket
19 maj - 1 cze 2022
Gazetka Stokrotka Supermarket
Raz, dwa, trzy - superceny w Dealz! Dealz
18 maj - 1 cze 2022
Gazetka Dealz
Super okazje z Arhelan Arhelan
20 - 29 maj 2022
Gazetka Arhelan
Fala lodowych pyszności w ŻabceŻabka
25 maj - 7 cze 2022
Gazetka Żabka
Coś dla Dziecka i Matki w Stokrotce Stokrotka Supermarket
19 maj - 1 cze 2022
Gazetka Stokrotka Supermarket
Spiżarnia Smakosza - okazje cenowe na Dzień MatkiSpiżarnia smakosza
19 maj - 1 cze 2022
Gazetka Spiżarnia smakosza
Coś dla Dziecka i Matki w Stokrotce Stokrotka Supermarket
19 maj - 1 cze 2022
Gazetka Stokrotka Supermarket
Najbliżej Ciebie - Dino Dino
25 - 31 maj 2022
Gazetka Dino
Extra oferta w Selgrosie (z alkoholem) Selgros Cash&Carry
19 maj - 1 cze 2022
Gazetka Selgros Cash&Carry
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.