Reklama
NKD

NKD gazetki promocyjne

Ocena: 3.5 - 40 głosówTwoja ocena: 5.0
Wielkanocne okazje w NKD NKD
-

Gazetka NKD

W najnowszej gazetka promocyjnej NKD Wielkanocne okazje w NKD ważnej od 2024-02-15 - 2024-03-19 znajduje się atrakcyjna pula towarów: Szczotka Ok. w cenie 12,99 zł, Szczotka do rur Ok. w cenie 12,99 zł, Sitko do zlewu w cenie 19,99 zł, Poszewka na poduszkę Ok. w cenie 19,99 zł, Serwetka wielkanocna Ok. w cenie 24,99 zł, Bieżnik Ok. w cenie 24,99 zł, Wiadro Ok. w cenie 34,99 zł, Skrzat Ok. w cenie 39,99 zł, Komplet pościeli Kora w cenie 59,99 zł, Komplet pościeli w cenie 69,99 zł i inne

NKD sklepy według miast

NKD Warszawa(woj. mazowieckie)
NKD Wrocław(woj. dolnośląskie)
NKD Gdynia(woj. pomorskie)
NKD Gliwice(woj. śląskie)
NKD Sosnowiec(woj. śląskie)
NKD Rybnik(woj. śląskie)
NKD Włocławek(woj. kujawsko-pomorskie)
NKD Żory(woj. śląskie)
NKD Starachowice(woj. świętokrzyskie)
NKD Lubartów(woj. lubelskie)
NKD Knurów(woj. śląskie)
NKD Ruszowice(woj. dolnośląskie)
NKD Dobrzykowice(woj. dolnośląskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów NKD?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów NKD można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy NKD publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, NKD publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci NKD?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci NKD jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci NKD w Polsce?

  Sieć NKD obecnie posiada 13 sklepów w Polsce. Sieć NKD stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy NKD?

  Godziny otwarcia sklepów NKD mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci NKD?

  Sklepy sieci NKD znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "NKD sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci NKD?

  W gazetkach sieci NKD zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Wielkanocne okazje w NKD " obowiązującej od 2024-02-15 do 2024-03-19 do są promocje na: Serwetka wielkanocna Ok., Skrzat Ok., Szczotka do rur Ok., Komplet pościeli Kora, Wiadro Ok., Komplet pościeli
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.