Reklama
Neonet

Neonet gazetki promocyjne

Ocena: 4.0 - 42 głosów

Neonet o sieci

Potrzebna elektronika? Wybierz Neonet

Neonet to polska sieć sklepów detalicznych, która od 2003 roku oferuje sprzęt elektroniczny. Sieć posiada już ponad 250 punktów na terenie całego kraju, z czego część funkcjonuje w oparciu o zasady franczyzy, Sklep ma coraz więcej fanów, o czym świadczą liczne nagrody np. Laur Konsumenta czy Solidny Pracodawca Roku. Neonet może pochwalić się również około 25 milionami odwiedzin w stacjonarnych sklepach rocznie oraz 14 milionami wejść na  stronę internetową rocznie. Sklep reklamuje się hasłem „U nas najdroższy jest klient”, bo oferuje bogaty pakiet usług, wśród których znajdują się np. transport zakupów, montaż kupionego sprzętu, pakiety gwarancyjne. Poza tym Neonet prowadzi działania charytatywne i kampanie społeczne. Wśród beneficjentów znajduje się m.in. Szlachetna Paczka oraz Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religii w Zabrzu. Co więcej, sieć wsparła również sprzedaż płyty CD z utworami takich muzyków i celebrytów jak np. Małgorzata Kożuchowska, Maciej Maleńczuk, Andrzej Piaseczny, Mietek Szcześniak. Dochód z projektu został przeznaczony na budowę sztucznej komory serca dla najmłodszych. 

Neonet – tanie produkty codziennie 

Neonet charakteryzuje się atrakcyjnymi cenami, które mogą zawstydzić konkurencję. Tanie produkty są tam codziennością, a wśród nich warto zwrócić uwagę m.in. na telewizory, kuchenki, wiatraki oraz telefony. Całą gamę atrakcyjnych artykułów można znaleźć na stronie internetowej, gdzie wszystko jest podzielone na kilka kategorii. Olbrzymią zaletą i ułatwieniem wyboru produktów za pośrednictwem strony jest też to, iż podczas poszukiwań można ustawić idealne dla siebie parametry, np. dotyczące wielkości, rodzaju matrycy, materiału. Na swojej witrynie sieć posiada też garść informacji na temat aktualnych promocji i publikuje gazetkę. Dzięki takim rozwiązaniom w ekspresowym tempie można dowiedzieć się niemal wszystkiego na temat bieżących okazji. 

Neonet – promocje bez przerwy 

W gazetkach promocyjnych Neonet prezentowana jest zarówno najnowsza oferta (tu prym wiodą szczególnie telefony komórkowe, tablety lub laptopy), jak i atrakcyjne, przecenione produkty (np. głośniki, routery, nawigacje czy też klawiatury). Tańsze artykuły często oznaczone są hasłami „tanio”. Wydawcy gazetki zadbali też o wyeksponowanie wyraźnego komunikatu, iż towar jest możliwy do kupna na raty. Co więcej artykuły są reklamowane są przez polskich celebrytów, a to może dodatkowo zachęcać do zakupów. 

Neonet aktualne gazetki promocyjne

Brak gazetek z sieci Neonet
Multimedia niezawodne w domu i pracy - CarrefourCarrefour
-

Gazetka Carrefour

Sezon na grillowanie w Auchan Hipermarket! Auchan Hipermarket
-

Gazetka Auchan Hipermarket

Selgros Cash&Carry - oferta przemysłowaSelgros Cash&Carry
-

Gazetka Selgros Cash&Carry

Technologia w Twoim Neopunkt NEOPUNKT
-

Gazetka NEOPUNKT

Co słychać w rozrywce? - Media Markt kwiecień 2024Media Markt
-

Gazetka Media Markt

Sezonowe pomysły! - Makro Cash&CarryMakro Cash&Carry
-

Gazetka Makro Cash&Carry

Na tropie wiosennych promocji - Max ElektroMax Elektro
-

Gazetka Max Elektro

Wielkie wiosenne obniżki! - Kakto.plKakto.pl
-

Gazetka Kakto.pl

Wiosna 2024 - AlsenAlsen
-

Gazetka Alsen

Neonet sklepy według miast

Neonet Wrocław(woj. dolnośląskie)
Neonet Łódź(woj. łódzkie)
Neonet Lublin(woj. lubelskie)
Neonet Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Neonet Białystok(woj. podlaskie)
Neonet Częstochowa(woj. śląskie)
Neonet Kielce(woj. świętokrzyskie)
Neonet Rzeszów(woj. podkarpackie)
Neonet Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Neonet Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Neonet Gliwice(woj. śląskie)
Neonet Zielona Góra(woj. lubuskie)
Neonet Sosnowiec(woj. śląskie)
Neonet Rybnik(woj. śląskie)
Neonet Bytom(woj. śląskie)
Neonet Koszalin(woj. zachodniopomorskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Neonet?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Neonet można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Neonet publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Neonet publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Neonet?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Neonet jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Neonet w Polsce?

  Sieć Neonet obecnie posiada 209 sklepów w Polsce. Sieć Neonet stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Neonet?

  Godziny otwarcia sklepów Neonet mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Neonet?

  Sklepy sieci Neonet znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Neonet sklepy w Twojej okolicy"
Reklama