• Logo
  • Gazetki
  • Produkty
  • Sklepy
  • Blog
  • Dni handlu
Reklama
Delisso

Delisso gazetki promocyjne

Ocena: 4.3 - 3 głosy

O sieci Delisso

Delisso - przyjazna obsługa i wysoka jakość

Delisso to sieć sklepów spożywczo-przemysłowych znajdujących w różnych miastach na terenie Polski. Sieć posiada szeroką ofertę różnych artykułów spożywczych. Sklepy Delisso charakteryzują się nie tylko bogatą ofertą, ale również miłą atmosferą oraz przyjazną obsługą.

Delisso - szeroka oferta handlowa

Delisso posiada szeroką ofertę różnego rodzaju produktów. W sklepie można znaleźć zarówno świeże pieczywo, wędliny, dojrzałe owoce i warzywa, jak i napoje, nabiał oraz przyprawy. Sklep jest znany ze swojej bogatej oferty wyrobów mięsnych. W placówkach Delisso znajduje się również oddzielne stanowisko na towary przemysłowe i chemię domową.

Delisso - gazetka promocyjna i okazje

Delisso posiada własne gazetki promocyjne, które prezentują różnego rodzaju promocje i okazje na artykuły spożywcze lub towary przemysłowe. Ważne miejsce w materiałach reklamowych Delisso zajmuje bogata oferta mięsa oraz wędlin. W sklepach można najnowsze oferty handlowe, stanowisko ze zdrową żywnością w atrakcyjnych cenach.

Aktualne gazetki promocyjne Delisso

Zacznij grillować z DelissoDelisso
8 - 21 kwi 2021
Gazetka Delisso

Aktualna gazetka sieci Delisso

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.