• Logo
  • Gazetki
  • Produkty
  • Sklepy
  • Blog
  • Dni handlu
Reklama
Delikatesy CEZAR

Delikatesy CEZAR gazetki promocyjne

Ocena: 3.0 - 2 głosy

O sieci Delikatesy CEZAR

Delikatesy Cezar - sieć sklepów detalicznych

Delikatesy Cezar powstały w 2006 roku na terenie Polski. Firma posiada zarówno sklepy własne jak i franczyzowe, co wspiera rozwój przedsiębiorstwa. Firma jest organizowana przez Regionalną Grupę Detaliczną sp. z o.o. która posiada wieloletnie doświadczenie w branży spożywczo-przemysłowej.

Delikatesy Cezar - bogata oferta produktów

Firma posiada szeroką ofertę produktów spożywczych i przemysłowych od sprawdzonych dostawców. W sklepie można znaleźć zarówno kosmetyki dziecięce, jak i świeże warzywa i owoce. Delikatesy Cezar wspierają zarówno regionalnych producentów, jak i nawiązują współpracę z gigantami na rynku polskim.

Delikatesy Cezar - gazetka promocyjna

Delikatesy Cezar posiadają własną gazetkę promocyjną, która jest wydawana cyklicznie. Gazetki przedstawiają różne akcje i promocje obowiązujące w sklepach. Oferty i okazje obowiązujące w sklepach dają możliwość robienia zakupów z przyjemnością. Różne rabaty i zniżki można znaleźć również na stronie internetowej.

Aktualne gazetki promocyjne Delikatesy CEZAR

Wielkie promocje w Delikatesach CezarDelikatesy CEZAR
6 - 19 maj 2021
Gazetka Delikatesy CEZAR

Aktualna gazetka sieci Delikatesy CEZAR

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.