Reklama
DDD

DDD gazetki promocyjne

Ocena: 5.0 - 8 głosów

O sieci DDD

DDD - Dobre Dla Domu

DDD Dobre Dla Domu sp. z o.o. to firma, która zajmuje się wyposażeniem wnętrz. DDD posiada salony profesjonalne, które oferują różnorodne produkty do wyposażenia domu. Firma współpracuje z różnymi producentami, takimi jak Balterio, Krono Original, Porta oraz wiele innych. 

DDD - szeroki wybór paneli podłogowych

DDD to firma, która oferuje najlepsze produkty w kategorii wyposażenia wnętrz. DDD posiada szeroką ofertę paneli podłogowych, paneli ściennych, drzwi oraz inne akcesoria. Firma zapewnia również pomiar, transport oraz montaż podłóg i drzwi. Wszystkie te usługi są objęte gwarancją. Montaż oferowany przez DDD jest certyfikowany oraz wykonywany przez specjalistów.

DDD - katalogi i gazetki promocyjne

DDD posiada własne katalogi, które są wypuszczane cykliczne. W katalogach są przedstawione nowe kolekcje, które są wykonane według ostatnich trendów wyposażenia domu. Promocje i rabaty można również sprawdzić na stronie internetowej sklepu. Firma często organizuje wyprzedaże artykułów z kolekcji. 

Aktualne gazetki promocyjne DDD

DDD - nowy katalog promocjiDDD
9 - 31 maj 2022
Gazetka DDD

W aktualnej gazetce DDD DDD - nowy katalog promocji ważnej od 2022-05-09 - 2022-05-31 okazja na tanie zakupy: Panele podłogowe Krono w cenie 56,87 zł taniej o 19%, Podłoga laminowana w cenie 143,96 zł taniej o 10%, Panele podłogowe Krono w cenie 71,50 zł taniej o 19%, Panele podłogowe Krono w cenie 71,50 zł taniej o 19%, Podłoga winylowa w cenie 188,96 zł taniej o 10%, Skrzydło drzwiowe Dre w cenie 581,00 zł taniej o 19%, Skrzydło drzwiowe Pol-skone w cenie 625,00 zł taniej o 19%, Skrzydło drzwiowe Invado w cenie 707,00 zł taniej o 19%, Skrzydło drzwiowe Dre w cenie 799,00 zł taniej o 18%, Skrzydło drzwiowe Pol-skone w cenie 919,00 zł taniej o 16% i inne.

Aktualna gazetka sieci DDD

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.