Reklama
ding ad-box placeholder
Burger King

Burger King gazetki promocyjne

Ocena: 5.0 - 2 głosy

Burger King o sieci

Burger King restauracją z historią.

Burger King został założony w 1954 roku w Miami i od tego czasu jest jedną z najbardziej popularnych sieci gastronomicznych na świecie. Burger King posiada szeroką ofertę produktów, w tym burgery, dania z kurczaka, sałatki i napoje. Ponadto Burger King jest znany z własnych tradycyjnych kanapek, które są sprzedawane na całym świecie, takie jak Whopper. Kupony rabatowe Burger King oferują różne zestawy i kombinacje produktów. Z bonem rabatowym można kupić lody lub frytki z burgerem znacznie taniej. Burger King posiada również aplikację i stronę internetową. 

Burger King aktualne gazetki promocyjne

Brak gazetek z sieci Burger King

Burger King sklepy według miast

Burger King Warszawa(woj. mazowieckie)
Burger King Kraków(woj. małopolskie)
Burger King Poznań(woj. wielkopolskie)
Burger King Wrocław(woj. dolnośląskie)
Burger King Łódź(woj. łódzkie)
Burger King Gdańsk(woj. pomorskie)
Burger King Lublin(woj. lubelskie)
Burger King Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Burger King Katowice(woj. śląskie)
Burger King Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Burger King Kielce(woj. świętokrzyskie)
Burger King Gdynia(woj. pomorskie)
Burger King Opole(woj. opolskie)
Burger King Koszalin(woj. zachodniopomorskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Burger King?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Burger King można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Burger King publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Burger King publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Burger King?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Burger King jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Burger King w Polsce?

  Sieć Burger King obecnie posiada 65 sklepów w Polsce. Sieć Burger King stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Burger King?

  Godziny otwarcia sklepów Burger King mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Burger King?

  Sklepy sieci Burger King znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Burger King sklepy w Twojej okolicy"
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.