• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Uważaj na czekoladę z kawałkami plastiku, mogłeś ją kupić w Aldi!

Sklep Aldi wycofuje ze sprzedaży dwa różne produkty. Jednym z nich jest czekolada.

Ze sklepu Aldi wycofana została czekolada z kawałkami plastiku oraz paprykarz. Jeżeli kupiłeś te produkty, otrzymasz zwrot gotówki. Nie musisz mieć paragonu.

Wspomniana wycofana czekolada to produkt STORCK, CHATEAU Czekolada ze słonymi precelkami 200 g, o kodzie kreskowym – 28011477. Jej data przydatności spożycia / numer partii - 01.07.2020 / N43B. Produkt może zagrażać naszemu zdrowi, ponieważ może zawierać kawałki plastiku. Aldi zapewnia, że problem dotyczy tylko jednego produktu od Strock, a wszystkie pozostałe nadal obecne będą w sprzedaży.

Zobacz ofertę sklepu Aldi:

Drugi wycofany produkt to paprykarz de luxe 210 g, kod kreskowy - 5902709580072, data przydatności do spożycia - 09.07.2020, producent - PIEROŻEK S.C. Okazało się, że jest już fermentujący, o czym świadczy smak i zapach.

Pamiętaj, jeżeli w ostatnim czasie nabyłeś te produkty, możesz je zwrócić. Pozostały asortyment tych samych marek pozostaje w sprzedaży bez zmian.

Zobacz też ofertę Intermarche:

ding

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Czekolada
  • Paprykarz
  • Aldi
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
13 - 15 lipca 2020
Gazetka Lidl
Lato niskich cen w Tesco!Tesco Centra Handlowe
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 czerwca - 15 lipca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Kaufland
Od środy do wtorku w PolomarkeciePOLOmarket
8 - 14 lipca 2020
Gazetka POLOmarket
Alkoholowa oferta Carrefour!Carrefour
7 - 25 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lip - 4 sie 2020
Gazetka Black Red White
Lidl - katalogLidl
6 - 31 lip 2020
Gazetka Lidl
Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lip 2020
Gazetka Kaufland
Kupuj online w Castorama!Castorama
24 cze - 26 lip 2020
Gazetka Castorama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge