Tydzień regionalnych smaków w Lidlu. Przysmaki na Wielkanoc od Podhala do Pomorza

Lidl przygotował prawdziwą gratkę dla każdego, kto ceni sobie tradycyjne smaki z różnych części Polski. W ofercie specjalnej, która wystartowała 11 marca, znajdziemy wyselekcjonowane produkty z serii Regionalne Szlaki. To doskonała okazja, by wzbogacić świąteczny stół o autentyczne przysmaki. A co najlepsze, będą one kosztować teraz 20% taniej!

regionalne przysmaki
Wielkanocna uczta z Lidlem Fot. Adobe Stock
Reklama

W tym tygodniu Lidl zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnych smaków oraz lokalnych specjałów. To doskonała okazja, by zanurzyć się w bogactwie polskiej kuchni. Dzieki dyskontowi, możemy odkryć przysmaki inspirowane różnorodnością regionalnych tradycji. Regionalne produkty są dostępne od 11 marca w każdym sklepie Lidla. A co najlepsze, w tym tygodniu kupimy je z 20% rabatem.

Wyselekcjonowane regionalne przysmaki w Lidlu! 

W ofercie znajdziemy wyselekcjonowane przekąski, sery, wędliny oraz wiele innych smakołyków. Wszystkie produkty idealnie wpisują się w atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Cenione przez koneserów kiełbasy, takie jak kiełbasa krucha z kija (2,39 zł/100 g.) czy myśliwska z dziczyzną (8,69 zł/opak.). To wyjątkowa propozycja dla miłośników tradycyjnych receptur i wszystkich tych, którzy cenią sobie wyjątkowy smak i jakość.

Dla fanów rybnych specjałów Lidl Polska przygotował pstrąga z Pomorza wędzonego na gorąco (3,59 zł/100 g). Warto też wspomnieć o szprocie wędzonym (2,11 zł/100 g.). Obydwie ryby z pewnością zachwycą swoim niepowtarzalnym smakiem. Nie zabraknie także oferty dla tych, którzy nie wyobrażają sobie świąt bez domowych wypieków. Lidl oferuje szeroki wybór składników niezbędnych do przygotowania tych świątecznych delicji.

Jak Wielkanoc, to oczywiście też i jajka! W Lidlu możemy teraz kupić jaja z chowu ściółkowego z Mazowsza w cenie 7,19 zł za opakowanie 10 sztuk. Ponadto, w ramach Tygodnia Regionalnego, klienci mogą odkryć i zakupić inne regionalne produkty. Wśród nich warto wymienić majonez Kielecki XXL (10,99 zł/700 ml.) oraz rogala świętomarcińskiego (7,49 zł/200 g.). 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama