• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Tagi

Wielkanoc

Dodaj frazę "wielkanoc" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Promocje Wielkanoc

Wielkanoc 2020 - niedziela, 12 kwietnia. Wielkanoc to pierwsze i najważniejsze święto w tradycji chrześcijańskiej. To czas szczególny, upamiętniający śmierć i cud zmartwychwstania Jezusa. Najważniejszy ceremoniał Świąt Wielkanocnych to wchodzące w skład Wielkiego Tygodnia tzw. Triduum Paschalne, które rozpoczyna się w Wielki Czwartek mszą wieczorną i trwa do nieszporów w Wielką Niedzielę. Kościół katolicki obchodzi Wielkanoc w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księżyca. Celebracja śmierci i zmartwychwstania Pańskiego zawsze poprzedzona jest okresem Wielkiego Postu - trwa przez symboliczne 40 dni od Środy Popielcowej. W rzeczywistości Wielki Post trwa kilka dni dłużej - w kalkulacji pomijane są niedziele, jako dni świąteczne. Najmłodsi z niecierpliwością oczekują Lanego Poniedziałku. Obecnie obchody polegają na żartobliwym polewaniu wodą nie tylko najbliższych, ale często również sąsiadów czy przypadkowych przechodniów. Najczęściej przy pomocy rozmaitych gadżetów: kolorowych pistoletów, butelek czy balonów. 

Brak gazetek z tagiem "wielkanoc". Zobacz inne gazetki:
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
3 - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge