Szampan z brokatem Monte Santi na Sylwestra 2021 – wiemy, gdzie go kupić!

Szampan z brokatem Monte Santi to jeden z najefektowniejszych trunków imprezowych. Przed nami Sylwester 2021 dlatego coraz częściej szukamy w sklepach właśnie tego produktu. Zainteresowanie wzbudzają też inne, bardziej tradycyjne. Gdzie kupić je w promocji? Ta sieć przedstawiła atrakcyjną ofertę stworzoną z myślą o ostatnim dniu w roku!

Szampan na Sylwestra 2021.
Reklama

Szampan na Sylwestra 2021 – czy to już czas by go kupić?

Sylwester 2021 zbliża się nieubłaganie, a klienci coraz częściej poszukują produktu, jakim jest szampan Monte Santi La Perla, niektórzy nazywają go niebieskim i brokatowym, a to za sprawą nietypowego koloru i perłowych drobinek w środku. Każdy, kto choć raz go zobaczył, na pewno choć przez chwilę, nie mógł oderwać oczu od wyjątkowej butelki, w końcu mowa o czymś oryginalnym, a wbrew pozorom wcale nie kosztującym sporo.

Czy to dobra pora na zakup takiego lub innego szampana? Sklepy już zaczynają tworzyć i pokazywać swoje specjalne świąteczno – sylwestrowe katalogi. Jednym pochwalić może się POLOmarket. Oferta obowiązuje od 9 do 31 grudnia i zawiera trunki wysokoprocentowe wielu rodzajów. Oczywiście prezentowanie ich przez Ding.pl ma charakter czysto informacyjny i celem nie jest nakłanianie kogokolwiek do sięgania po alkohol. Ten przeznaczony jest w Polsce wyłącznie dla osób osiągających minimum 18 rok życia, a spożywany w nadmiernych ilościach szkodzi zdrowiu.

Szampan z brokatem Monte Santi to sylwestrowy hit?

Szampan Monte Santi La Perla to jedna z ciekawszych opcji, na jaką zdecydować możemy się w trakcie Sylwestra 2021. Nie bez powodu w sieci wyszukuje go coraz to więcej osób. To coś, dla imprezowiczów chcących przywitać nowy rok nie tylko przy klasycznym musującym trunku, lecz raczej czymś niebieskim i brokatowym niczym karnawałowe kreacje. Producenci zapewniają, że pasuje on do wniesienia do toastu i dobrze smakuje z przystawkami lub daniami wytrawnymi. Zawartość alkoholu w jednej butelce 750 ml wynosi 10%, a przeciętna cena to 27 zł. My wiemy, gdzie dostać go teraz taniej!

Oczywiście szampan z brokatem Monte Santi to nie jedyna ciekawa propozycja na sylwestra 2021. Dużą popularność zdobywa też musujące Prosecco firmy Mionetto w cenie około 26 zł za butelkę. Fani opcji bezalkoholowej sięgnąć mogą m.in. po Cin&Cin Free, który kosztuje zaledwie 14,99 zł. Całą listę klasycznych i popularnych alkoholi tego typu znajdziecie m.in. we wspomnianym już wcześniej katalogu sieci POLOmarket, ale też ofercie Al Capone czy Carrefour.

Szampan niebieski z brokatem – gdzie go kupić?

Szampan z brokatem Monte Santi znaleźliśmy na ten moment jedynie w dwóch gazetkach dostępnych w serwisie Ding.pl. Jak widać, jego zdobycie w tym sezonie wcale nie musi być rzeczą oczywista i łatwą. Przy zakupach warto zwracać uwagę na ceny, ponieważ, nie wszystkie sieci przed Sylwestrem je obniżają. W katalogu alkoholowym POLOmarket niebieski La Perla przedstawiono w cenie 19,99 zł za butelkę 750 ml, do wyboru mamy jeszcze opcję w kolorze złotym i różowym, każda pakowana w specjalne pudełko. W Carrefour za ten sam produkt zapłacimy 18,99 zł, czyli złotówkę mniej. Portugalski trunek może być nie tylko opcją na 31 grudnia, ale też prezentem świątecznym.

Zobacz w gazetce:

Sprawdź też promocje POLOmarket!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama