Bombka paprykarz szczeciński hitem wśród ozdób świątecznych! Gdzie ją kupić?

Bombka paprykarz szczeciński zrzuca z choinki konkurencję. Czy drzewko świąteczne zacznie przypominać lodówkę? Ozdoba dopiero, co zagościła na rynku, a już popularnością przebiła klasyczne aniołki, Mikołaje i gwiazdki. Wszyscy o niej mówią, ale czy wszyscy chcą kupić? Zobacz, jak się prezentuje!

Paprykarz szczeciński na Boże Narodzenie.
Źródło: Paprykarze na choinkę/Facebook
Reklama

Bombka paprykarz hitem Bożego Narodzenia 2021

Taki artykuł to dopiero gratka. Nie dość, że rozbawi, to jeszcze sprawi, że choinka przestanie świecić pustkami. Bombka paprykarz szczeciński pojawiła się na rynku w wersji szklanej, błyszczącej kulki z charakterystycznym logo i kolorach nawiązujących do oryginalnego opakowania konserwy. Na jej wierzchu widzimy nawet srebrne, pseudo wieczko do otworzenia „puszki”. W sieci szybko zawrzało, po tym, jak produkt zaczął być reklamowany i dopuszczony do sprzedaży. Czy coś w tym dziwnego? W końcu chodzi o kultowy przysmak, który zna każdy, nawet jeśli nie z doświadczeń kulinarnych to przynajmniej z memów i opowieści znajomych.

Zawieszenie takiej dekoracji na bożonarodzeniowym drzewku wprawi w śmiech niejednego członka rodziny, być może nawet sprawdzi się jako prezent dla wielbicieli tego przysmaku? Paprykarz szczeciński to oczywiście sprzedawane w puszce zmielone mięso ryby z ryżem, cebulą i koncentratem pomidorowym. Niektórym kojarzy się z obciachem innym z ulubioną przekąską towarzyszącą podczas młodzieńczych podróży. Niezależnie od tego, do którego grona należysz, musisz być gotowy na to, że jeszcze w te święta, zobaczysz choinkę, na której zawiśnie nietypowa bombka.

Bombka paprykarz szczeciński zrzuci z choinki resztę dekoracji?

Czy bombka paprykarz szczeciński zrzuci z choinki konkurencję? Raczej trudno podejrzewać, że większość Polaków nagle rzuci się na hit tylko po to, by zastąpić ją klasycznymi i brokatowymi dekoracjami w kształcie serduszek czy gwiazdek. Z drugiej strony, znając życie, zapewne znajdzie się, ktoś, kto zechce kupić cały karton kultowych, nietypowych ozdób i stworzy drzewko przypominające lodówkę. Być może to pora, aby producenci wspomnianego przysmaku w okresie przedświątecznym zaczęli produkować prawdziwe mini puszki z tą konserwą wraz z samozaczepnym haczykiem? W końcu w sklepach aż roi się od spożywczych ornamentów, a na iglakach wieszamy już lizaki, cukierki, czekoladowe Mikołajki, czy zaszkodziłaby nowość, którą nie dość, że możemy podziwiać, to później jeszcze zjeść?

Oto jak wyglądają bombki paprykarz szczeciński:

Bombka paprykarz szczeciński
Źródło: Paprykarze na choinkę/Facebook


Paprykarz na choinkę, gdzie go kupić?

O tym, gdzie kupić nową bombkę dowiemy się m.in. ze strony facebookowej Paprykarze na choinkę. Produkt nabędziemy w Szczecinie na Jarmarku przy Zamku - stoisko nr 2 oraz w Galerii Gryf przy osiedlu Słonecznym. Poza tym, przez cały rok, niezależnie od sezonu dostępna jest w sklepie odzieżowym Elegant w Goleniowie.

Obok kultowych bombek nich na regałach oczywiście wiele innych ozdób m.in. iglaste wieńce i tematyczne zawieszki. Za hit wydamy średnio 18 zł, więc nie jest to mały koszt. W tej cenie najczęściej zdobyć można już dość spore opakowanie innych artykułów tego typu. Czego jednak nie robi się dla paprykarza?

Pomysłodawcą całego projektu jest Mirosław Wasilewski, który już 2020 roku planował wypuścić towar na rynek. W tym sezonie wreszcie się to udało i spotkało z ogromnym zainteresowaniem klientów. Ci często dopytywali o zawieszki nawiązujące tematycznie do Szczecina, a to odpowiedź na te oczekiwania. Okazuje się, że poza paprykarzem szczecińskim znajdziemy jeszcze bombki z hot-dogiem, kuflem piwa czy ciastem marchewkowym.

Interesują was ozdoby choinkowe? Zachęcamy do sprawdzania gazetek promocyjnych na Ding.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama